Okresní hospodářská komora Most (OHK) již po čtrnácté ocenila odborné znalosti a dovednosti absolventů středních škol Dobrým listem komory. Prestižní ocenění v obřadní síni magistrátu převzalo 27 absolventů středních škol na Mostecku. V poměru 19:8 byly dobré listy rozděleny mezi absolventy oborů zakončených maturitní zkouškou a absolventy oborů zakončených výučním listem.

OHK Most spolu se střední školou, která držitele navrhuje, dobrým listem garantuje odborné znalosti a dovednosti oceněných a je připravena tyto absolventy vstupující na trh práce dále doporučit zaměstnavatelům.

Absolventi oborů zakončených maturitní zkouškou

Marek Linhart Gymnázium Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
Tomáš Varga Gymnázium Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
Karolína Gajarská Gymnázium se sportovní přípravou Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
Šárka Studecká Pedagogické lyceum Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most p. o.
Jakub Málek Obchodní akademie Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most p. o.
Lenka Lerchová Předškolní a mimoškolní pedagogika Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most p. o.
Monika Hejnalová Ekonomické lyceum Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most p. o.
Blanka Kubíková Zdravotnický asistent Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most p. o.
Sindy Paganíková Ekologie a životní prostředí SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov
Vojtěch Pulda Ekologie a životní prostředí SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov
Adéla Rezlerová Ekologie a životní prostředí SOŠ pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov
David Kučera Strojírenství Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.
Patrik Staněk Strojírenství Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.
Tomáš Zavadil Technické lyceum Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.
Petr Hruška Podnikání Střední odborná škola, Litvínov – Hamr, příspěvková organizace
Tereza Hotovcová Grafický design Střední odborná škola, Litvínov – Hamr, příspěvková organizace
Jan Musil Mechanik - seřizovač Střední škola technická, příspěvková organizace
Šárka Plevová Bezpečnostně právní činnost Střední škola technická, příspěvková organizace
David Vaňo Ekonomika a podnikání, ŠVP: Peněžní manipulant Střední škola technická, příspěvková organizace

Absolventi oborů zakončených výučním listem

Karolína Matulová Kuchař, číšník profilující kuchař Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.
Michaela Šafránková Kuchař, číšník profilující číšník Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.
Hana Šípová Kuchař, číšník profilující kuchař Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, p. o.
Jan Brettschneider Čalouník Střední odborná škola, Litvínov – Hamr, příspěvková organizace
Andrea Kordinová Prodavač Střední odborná škola, Litvínov – Hamr, příspěvková organizace
Rostislav Vladař Strojní mechanik Střední škola technická, příspěvková organizace
Kristina Kašová Jezdec a chovatel koní Střední škola technická, příspěvková organizace
Ladislav Jánoš Truhlář Střední škola technická, příspěvková organizace

I letos se udělovaly Dobré listy komory speciál za první místo v mezinárodní matematické soutěži Adama Riese:

Markéta Jamborová Mezinárodní matematická soutěž Adama Riese – oblastní kolo Gymnázium, Žatec, Studentská 1075, příspěvková organizace
Vojtěch Kysilka Mezinárodní matematická soutěž Adama Riese – vítěz mezinárodního kola Gymnázium, Roudnice nad Labem, příspěvková organizace

Doprovodný program zajišťovali žáci Základní umělecké školy Litvínov Ondřej Zahradníček, Jan Doskočil hrou na housle a Veronika Palmová hrou na klavír.