Hnutí ANO vyhrálo sněmovní volby v okrese Most, ale nezvítězilo všude. Výjimkou je krušnohorská obec Klíny. Tam zvítězili Piráti a Starostové s 26 procenty hlasů a ANO získalo jen 21 procent stejně jako SPOLU. V Klínech také uspěly Přísaha a KSČM, které obdržely přes pět procent.

Nejnižší volební účast byla v Obrnicích, necelých 27 procent. Nejvyšší účast byla v příhraničním Českém Jiřetíně, kde přišlo k volbám 78 procent voličů. Podobně masivní účast byla v Korozlukách (77 %) a Lužici (76 %).

Největší podporu dostalo ANO v obcích Braňany a Bečov (47 %). Piráti a Starostové uspěli v Bělušicích, kde s 29 procenty skončili druzí za ANO (39 %). SPD dostala přes 20 procent v Malém Březně, kde byla druhá, a v Obrnicích 19 procent, kde ji předběhlo jen ANO. Komunisté se neztratili například v Mariánských Radčicích, Nové Vsi v Horách a Obrnicích, kde nasbírali přes pět procent.

Zajímavostí voleb jsou i pouhá dvě procenty pro Piráty a Starosty v Patokryjích, kde ale bodovaly Přísaha a Trikolora/Svobodní/Soukromníci se sedmi procenty.

Z Mostecka nakonec vzešel pouhý jeden poslanec, a to Berenika Peštová (ANO). Dosud měl okres Most ve sněmovně dva zástupce. Hana Aulická Jírovcová (KSČM) však kvůli propadu komunistů svůj post neobhájila a Jana Puntová (ANO) nekandidovala.