SOBOTA

LESNÁ

Zimní závody psích spřežení, pořádá TJ Sokol Maxičky, v sobotu v 11 hodin, v neděli v 10 hodin.

MEZIBOŘÍ

Turnaj v sálové kopané, sportovní hala, O putovní pohár SFK - 9. ročník, mladší přípravka (6-8 let).

MOST 

Farmářská slavnost, od 8 do 12 hodin na 1. náměstí
Tématem úvodní letošní slavnosti jsou zabijačkové hody a speciality. Ani tentokrát nebude chybět oblíbená soutěž o nejchutnější mosteckou tlačenku roku 2017. Soutěžit mezi sebou budou profesionální řezníci, jejich produkty budou hodnotit sami návštěvníci akce. Dále: regionální prodejci a výrobci masných produktů, pekaři, drobní pěstitelé, zabijačkový guláš a další speciality. Doprovodný hudební a divadelní program.
Akci moderuje Jiří Kraus.

Divadlo rozmanitostí, od 10 hodin PINOCCHIO
Divadelní loutkové zpracování legendárního příběhu o dřevěném panáčkovi, kterého vytesal mistr Gepeto. Pinocchio je tak trochu neposlušným klukem. Během mnoha dobrodružství sbírá životní zkušenosti a stává se z loutky opravdovým člověkem. Musí přijít sám na to, kým v životě vlastně je a jací jsou lidé kolem něho, aby mohl docenit, kdo je jeho pravým přítelem.
Vstupné: 70 Kč, pro děti od 3 let.

Pohádky v knihovně /promítání, od 10 hodin, vstupné 30 Kč
Mikeš u cirkusu, Král a skřítek, Zasadil dědek řepu, Čarodějné pohádky, Zálesák, Jablka, Rohatá princezna Jak Žofka odhalila zloděje.

LITVÍNOV

Attic rock klub Litvínov, koncert Coffeebreak, od 20 hodin
Kapela funguje od roku 2004 pod taktovkou Petra „Harmyho" Harmáčka, který dal dohromady desetičlennou partu složenou z hudebních profesionálů. Vystřídala se zde jména jako Vojta Dyk, Ondra Ruml, Marta Balážová, Martin Růža a mnozí další. Kapela Top Dream Company spolupracuje s řadou umělců české a i mezinárodní hudební scény. Hraje ve stylu funk, soul, disco & groove. Jako předkapela zahraje skupina Coffeebreak. Dvanáctihlavý funk-pop-jazzový komando z Litvínova se postará o to, aby se večer náležitě rozvibroval na těch správných vlnách.

Ponorka Litvínov, Rock´n ´roll party, od 20 hodin, Dj Fanouš Volkom, vstup zdarma

NEDĚLE

MOST

Planetárium, promítání
od 15:00 hodin - Zimní hvězdy pro děti – krásy zimní oblohy (pro děti od 5 let)
od 16:30 hodin - Zimní obloha – nejdůležitější souhvězdí severní hvězdné oblohy (od 10 let)

Městské divadlo Most - HOREČKA NEDĚLNÍ NOCI
Benefiční muzikálový galavečer, výtěžek z představení bude věnován Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové.
Účinkující: Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Olga Lounová, Leona Gyöngyösi, Jan Kříž, Pavel Režný, Petra Vraspírová, Michael Kluch, Petra Gyöngyösi, Václav Tobrman, Veronika Mertová, Filip Jedlička, Kateřina Ujfaluši, Tereza Vítů, Jana Trojanová, Michael Vykus, Miroslav Dvořák, Radim Madeja, členové MDM, STORM Ballet Plzeň a Taneční škola Filip Gregoriades. Uvádí: INDIGO COMPANY
Vstupné: 350 Kč

LITVÍNOV

Citadela - Taneční zábava - od 16 do 20 hodin
Taneční zábava na společenském sále, k tanci a poslechu zahrají sólisté Mostečanky.
Vstupné 50 Kč

KINA

Most

Kino Kosmos Maxi nepromítá.

Litvínov

Kino Citadela / příští týden

6.2. - od 19.30 hodin – KRUHY – HOROR USA
Julie (Matilda Anna Ingrid Lutz) dostává strach o svého přítele Holta (Alex Roe), když zkoumá temnou městskou legendu o tajemné videokazetě. O té se říká, že ten, kdo se na ní podívá, přesně po sedmi dnech od zhlédnutí, zemře. Ona sama se obětuje, aby zachránila svého přítele, a přitom zjistí děsivou skutečnost: že je v něm „film ve filmu", který ještě nikdo neviděl.
Vstupné 100/120 Kč

7.2. - od 19,30 hodin – SPOJENCI – Drama USA
V roce 1942 pracuje Max Vatan (Brad Pitt) jako spojenecký špión. Jeho nový úkol ho přivede do Casablanky. Zde předstírá, že je manželem Marianne Beausejour (Marion Cotillard), odbojářky, která pracuje v německých budovách a je pro Maxe cenným zdrojem informací. Během nebezpečné hry s falešnými identitami se do sebe zamilují a rozhodnou se, že začnou nový život v Anglii, nyní již jako rodiče společného potomka. Jenže tento sen o novém životě musí Max opustit, když se o Marianne dozví, že je dvojitá agentka a dostane za úkol ji zabít.
Vstupné 100/120 Kč

9.2. – od 17 hodin – MÍSTO U MOŘE – Drama USA
Po smrti svého staršího bratra Joea (Kyle Chandler) zjišťuje Lee Chandler (Casey Affleck) s velkým překvapením, že byl svým bratrem ustanoven jako jediný opatrovník synovce Patricka (Lucas Hedges). Lee opouští své současné zaměstnání a naplněn obavami se vrací do vesnice Manchester-by-the-Sea, aby zde pečoval o temperamentního šestnáctiletého Patricka. Je také nucen se vyrovnat se svou minulostí, která ho odloučila jak od manželky Randi (Michelle Williams), tak od komunity, ve které se narodil a dospíval. Lee a Patrick, které spojuje pouto jediného člověka, jenž celou rodinu udržoval pohromadě, se oba snaží smířit s životem ve světě bez Joea.
Vstupné 100/120 Kč

9.2 – 12.2. – od 19,30 hodin – PADESÁT ODSTÍNŮ TEMNOTY – Romantické drama USA Odstíny šedi skončily ve chvíli, kdy Anastasia přestala hrát podle Greyových pravidel a bez okolků ho opustila. Dosavadní lovec a dravec se ocitá v pro něj neznámé životní situaci a navíc si uvědomuje, že se do Anastasie zamiloval. Té se sice nechce vrátit do světa, ve kterém naplňovala roli poddajné studentky, ale Christianovu kouzlu odolat stejně nedokáže. Nevědomky se tak vystavuje velikému nebezpečí. Z Greyovy minulosti se náhle začnou vynořovat temné stíny, které pomáhaly vytvořit jeho komplikovanou osobnost. A těm rozhodně není po chuti, že „jejich" Christian podlehl tak banálnímu a slabošskému citu, jakým je láska.Lehký posun žánru od neobvyklé romance k romantickému thrilleru naznačuje nejen přechod od šedi k temnotě v názvu, ale potvrzují ho i sami tvůrci. „Christian a Anastasia se k sobě snaží znovu najít cestu a dost lidí se jim v tom snaží zabránit, takže film bude nejen romantický, ale i dost napínavý," říká E. L. James, autorka předlohy, která při natáčení zároveň plnila roli producentky. Vstupné 120/140 Kč

10.2. – od 17,00 hodin – JACKIE – Životopisný USA Když je JFK zvolen prezidentem USA, stává se Jackie Kennedy (Natalie Portman) jednou z nejmladších prvních dam v historii. Pro její vřelost, eleganci a vybraný vkus ji brzy obdivují miliony lidí po celém světě. Pak přichází okamžik, který všechno změní. Jackie se vyrovnává s osobní ztrátou, jako milovaná matka a první dáma však musí zůstat oporou dětem i celému národu. Filmový portrét jedné z nejikoničtějších žen 20. století je příběhem hrdosti, lásky a noblesy, fascinujícím nahlédnutím do zákulisí Bílého domu i zachycením dnů, které změnily běh dějin.
Vstupné 80/100 Kč

11.2. – od 17 hodin – PSÍ POSLÁNÍ – Dobrodružný USA
Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání.
Vstupné 90/110 Kč