Návštěvníci se mohou těšit na nabitý program. Velkým lákadlem pro dětské návštěvníky bude možnost zachytat si ryby přímo na rybníčku v areálu, na místě je bude čekat také ukázka živých sladkovodních ryb.

Akce je totiž mimo jiné pojatá i jako nábor nových členů. V rámci organizace fungují rybářské oddíly a kroužky. Pro nejmenší jsou dále nachystány zajímavé soutěže.

„Na své si ale přijdou i dospělí. Můžou se těšit například na prodej živých ryb a také rybích specialit. Díky našim kamarádům z Blatenské ryby budeme mít možnost nabízet také uzené výrobky," řekl Mosteckému deníku organizátor akce Adolf Sigmund.

Na akci bude po celý den hrát živá hudba a bude k dispozici další občerstvení, které si návštěvníci mohou vychutnat pod zbudovaným přístřeškem. V loňském roce se společně s akcí slavilo také 45. výročí organizace, letos budou slavnosti opět pojaté spíše rodinně.

Akce je zdarma, ale kdo chce, může přispět dobrovolným vstupným. „Zveme všechny příznivce Petrova cechu, ať s námi prožijí letní odpoledne plné pohody," pozval na závěr všechny zájemce Sigmund.

Alena Herzánová