Kdy: Sobota 21. září od 10 hodin
Kde: Litvínov a Most
Za kolik: Zdarma

Z Litvínova do Mostu, Českého středohoří a zpět na Mostecko, kde je cíl v areálu Benedikt v Mostě. Tak to je trasa charitativní spanilé jízdy motorkářů. Výtěžek této charitativní akce je určen na zdravotní péči rodinám tří těžce postižených dětí.

Akci organizuje a peněžní dary následně předá Nadace Unipetrol, společnost Čepro a Konto našeho srdce HC Verva Litvínov. Cílem klubu UniRiders je spojit nadšence se stejným smýšlením a zálibami v motorkářském stylu života, kteří dodržují nepsaný kodex etiky a chování mužů a žen na silných strojích, aby důstojně reprezentovali barvy Unipetrolu.

Spanilá jízda vyrazí z litvínovského náměstí Míru v 11 hodin, do Mostu na 1. náměstí dorazí o půl hodiny později a do Českého středohoří se vydá ve 12.30 hodin. Mezi 14. a 19. hodinou je připravena pro širokou veřejnost afterparty v cíli jízdy, tedy areálu na Benediktu v Mostě, v rámci které se představí se svou technikou členové Nadace hasičů a policistů, hokejisté HC Verva Litvínov uspořádají autogramiádu a s leteckou akrobacií vystoupí pilot Marek Hyka.

Další program si připravili také zástupci nadace Konto našeho srdce, společnosti Čepro, Nadace Vodafone nebo projektu Women for women. Celá akce vyvrcholí koncertem kapely Pipes and Pints, který začne přesně v 18 hodin.

Víkendové tipy 20. – 22. září: Dvě oslavy 100 let a další zajímavé akce