Oslava byla součástí již 10. galavečeru taneční školy manželů Hofmannových a tanečního studia Demi dance.

V hledišti se usadili rodiče žáků taneční školy, příznivci tanečního umění i mnozí bývalí úspěšní tanečníci slavícího výročí klubu. Na jevišti se střídali tanečníci i tanečnice od těch, kteří se teprve nedávno naučili chodit, neboť ve škole se pracuje s dětmi již od tří let, přes ty zkušenější, v juniorském věku, až po vicemistry České republiky v deseti tancích Ondřeje Slišku a Danielu Valjentovou.

Doslova ovace si po svém vystoupení odnesli profesionálové, účastníci několika ročníků soutěže Stardance, trenéři a bývalí úspěšní reprezentanti TK 1976 Most Kamila a Jan Tománkovi.

Mostecká taneční tradice je dlouhá a úspěšná. Takže vedle těchto hvězdných párů byli na jevišti k vidění držitelé titulů z MS WADF latinská formace juniorů, držitelky 1 . místa regionální soutěže SUT v diskotancích i mnozí další, kteří na své úspěchy teprve čekají a trpělivě pracují pod vedením lektorů a choreografů Lucie Kolaříkové, Kateřiny Duškové, Karoliny Macháčkové, Tomáše Šimánka a Kateřiny Hofmannové. Většina dětí, které se vystoupení zúčastnily, je současně žáky ZUŠ F. L. Gassmanna.

„Té patří spolu s podporovateli a sponzory, kterými bylo Statutární město Most, Ústecký kraj a SČVaK, vřelý dík a poděkování. I díky jim se červnový podvečer v Městském divadle v Mostě vydařil," sdělil Mosteckému deníku zakladatel tanečního klubu Václav Hofmann.