Ve čtvrtek 25. května se v Litvínově konal již 30. ročník Sportovních her seniorů. Zúčastnilo se ho celkem 795 lidí, kteří jednak soutěžili a jednak fandili na tribuně. Soutěžilo se ve dvou skupinách. Ve skupině A soutěžilo 283, ve skupině B 130 seniorů. Skupina A soutěžila o titul nejlepšího klubu, putovní pohár a zastoupení ve 4. republikových hrách Svazu důchodců za Ústecký kraj. Hry se konají 26. až 29. července ve Frýdku-Místku.

Pohár si odvezl klub Horní Jiřetín s 18 body, druhé místo vybojovala Roudnice nad Labem II s 10 body a třetí byl klub Most 2 se 7 body. Stejný počet bodů měl i klub Most 3, ten ale měl horší skladbu jednotlivých pořadí. Oceňováni byli totiž i jednotlivci, kteří získali medaile za umístění na prvních třech místech.

Nejstaršími účastníky soutěže ve skupině A byli Josef Kučera z Varnsdorfu (narodil se v roce 1931) a Vlasta Filipovská z Meziboří (narodila se v roce 1927). Oba obdrželi ceny a diplomy.

Akci zpestřila možnost nechat si změřit tlak a tuk, čímž byla vyplněna přestávka mezi skončením soutěží a zpracováním výsledků.