Můžete si tak užít na 70km v sedle kola, a vychutnat si zajímavé pasáže na připravené trati. Startuje se na hipodromu, trasa vede industriálním prostředím, jímž je mostecká krajina obecně známá, vzápětí vás ale prověří první výjezd na Ressl a následná série technických úseků. Čeká vás ale i příjemné prostředí v okolí jezera Matylda a hradu Hněvín. Tato místa vás možná přesvědčí o tom, že to nakonec u nás není zas tak beznadějné. Stejně jako v minulých ročnících bude přímo v průběhu závodu možná volba kratší či delší trasy, přičemž výsledky té delší budou součástí hodnocení Českého poháru MTB.

Zúčastnit se této akce mohou nejen zkušení závodníci, ale všichni nadšenci cyklistiky, včetně dětí, až pro ty nejmenší, kteří budou soutěžit na odstrkovadlech, na pro ně připravených tratích.

Znění emailu:
Soutěž o startovné zdarma na Extrém Bike Most, jméno a příjmení, kontakt, odpověď na otázku ze dne …
Zaslat na olga.markuzziova@denik.cz

Organizátoři závodu ( pořadatel - KL sport Most, spolupořadatel - Středisko volného času a Policie ČR Most, ředitel závodu - Tomáš Trunschka ) slibují, že vše bude připraveno opět tak, aby si všichni účastníci a stejně tak i diváci celý den dostatečně užili. Tratě projdou jen drobnými změnami a možná vás čeká i nějaké nové singltrekové překvapení.

Systém přihlášek je již spuštěn, zvýhodněné startovné a upomínkový předmět si zajistíte přihlášením a zaplacením do 5.května. I letos bude možné získat startovné zdarma a to i pro účastníky, kteří již startovné zaplatili (vrácením již uhrazeného startovného) prostřednictvím kvizu přímo na trati, tam ale budete muset trochu hledat nebo v soutěži připravované s Mosteckým deníkem.


Mostecký deník připravil pro čtenáře webových stránek soutěž o startovné na tento závod zdarma. Každý den, až do 2. 5. 2013, zveřejníme na našich webových stránkách soutěžní otázku. Ten kdo pošle správnou odpověď na olga.markuzziova@denik.cz, bude zařazen o slosování o startovné zdarma. Zúčastnit této soutěže se mohou i účastníci, kteří již startovné zaplatili, startovné jim bude vráceno. Vylosování 3 účastníků proběhne dne 3.5.2013

Otázka č. 4 (30.4.) – Kdo je pořadatelem tohoto závodu?