Ústecký kraj reprezentovalo v Plzni družstvo z okresu Most ve složení Josef Houška (kapitán), Marie Jošková, Slávka Čejková, Emilie Kovtanová, Jaroslav Soukup, Vasil Kovtan, Jiří Kaňka, Petr Král a Miluše Kolářová (vedoucí). Soutěžili na městském atletickém stadionu v deseti disciplínách. Účast byla mezinárodní - přijeli i Němci, Poláci, Maďaři a Slováci.

Družstvo Ústeckého kraje získalo v konečném pořadí 3. místo v mezinárodní soutěži a 3. místo v té národní. "Přivezli jsme celkem sedm medailí," sdělil kapitán. Tři medaile vybojovala Marie Jošková, dvě Josef Houška a po jedné Slávka Čejková a Vasil Kovtan. Další členové týmu svými body přispěli do celkového úspěšného hodnocení. Marie Jošková navíc získala pohár za 2. místo v soutěži jednotlivců v kategorii žen.

Her se zúčastnilo celkem 20 týmů složených z osmi seniorů a doprovodu. Pořadatelem byla Rada seniorů České republiky. Na akci přijeli jako hosté i významné osobnosti včetně členů české vlády. "Našim reprezentantům patří velké blahopřání a poděkování za vzornou reprezentaci okresu Most, Ústeckého kraje a České republiky," uvedl kapitán Josef Houška.

Senioři soutěžili v běhu, hodu basketbalovým míčem na koš, běhu s tenisovým míčkem na raketě, hodu šipkami na terč, ve střelbě vzduchovkou, v převozu břemene na kolečku, hodu kroužky, střelbě golfovým míčkem, hodu holí na terč a v hodu gumovým granátem na cíl.