“Stále nemohu pochopit, proč město neudělá něco konkrétního s bývalým autobusovým nádražím. U vlakového jsou denně přeplněna parkoviště a vedle autobusové zeje prázdnotou,“ sdělila Deníku před jednáním zastupitelů Ivana Kolenová. I když auto nevlastní, pociťuje, že vozidla stojí takřka všude, kde je volné místo. Deníku poskytla fotografie, které to potvrzují. Proto navrhuje z téměř nefunkčního autobusového nádraží udělat parkoviště. „Ať už ho vlastní kdokoliv, určitě by to nestálo tolik, jako výstavba nového parkoviště,“ prohlásila na zastupitelstvu.
Lidmila Řeháková varovala před nepořádkem a porušováním občanského soužití v bloku 95-96 a na jeho dvoře. Město a různé organizace se v této lokalitě už několik let snaží předejít konfliktům mezi starousedlíky a některými nepřizpůsobivými romskými rodinami. Bývalé mostecké vlády ale podle Řehákové nepomohly, jak slibovaly. „Stále se to zhoršovalo, i když jsme žádaly o pomoc,“ sdělila. Děti si nemají kde hrát a zdržují se ve špinavém průjezdu, uvedla. Po vysříkání průjezdu, ze kterého se stává záchod, špína prosakuje do sklepů, dodala.
K opatrnosti před prodejem zchátralého objektu Zahražany asijskému výrobci polévek vyzvala Milena Vágnerová. „Město má plné právo žádat po obchodním partnerovi technologii procesu výroby polévek, které se mají, byť ve zkušební době, ale po dobu dvou až tří let na Zahraženech vyrábět,“ prohlásila.