Kulturní dům Repre prozatím zůstal zachován v původním stavu. „Mohu potvrdit, že budova Repre se nebude bourat letos ani příští rok. Co se týče aktuálních kroků, tak v současné době pracujeme na dopravním řešení budoucího projektu, což je velmi náročná a komplexní záležitost," uvedl provozní ředitel skupiny Crestyl Simon Johnson.

Repre prošlo mimo sezónu opravami tak, aby vše bylo bezpečné a reprezentativní. Přesto se skupina Czech Coal rozhodla, že zde ples mít nebude.

„Zatím je to jen ve fázi návrhu, ale uvažujeme, že ples letos nebudeme pořádat vůbec. Začali jsme o tom takto uvažovat ve chvíli, kdy jsme zjistili, že Repre by už letos nemělo fungovat. Samozřejmě se to ještě může změnit, nicméně v Repre to nebude," řekla mluvčí skupiny Czech Coal Gabriela Sáričková Benešová.

To ale hotel Cascade jako provozovatele ani Crestyl jako majitele nerozhází. O pořádání plesů v Repre je velký zájem hlavně u studentů středních škol. „Taneční škola zde probíhá už měsíc. Od ledna budou klasicky probíhat plesy, které jsou domluvené," doplnila informace manažerka Lenka Horová z hotelu Cascade.

MILOSLAVA PÜSCHELOVÁ