Lidé se sejdou v přesunutém děkanském kostele v Mostě 11. prosince, kde začne program od 17 hodin. Lidé se můžou těšit na vystoupení finalistky Československé SuperStar Leony Šenkové, dále hudební skupiny Mr. Farao, kteří také s námi všemi budou společně zpívat od 18 hodin koledy. Texty všech koled najdete ve zpěvníku, vloženém dne 11. prosince do všech regionálních deníků. Moderátorkou akce bude Markéta Sochorová.

Loni se zpívaly koledy v Mostě v obchodním domě Central. „Po loňském ročníku věříme, že tato akce Mostečany oslovila, a přijdou do kostela Nanebevzetí Panny Marie nejen zpívat, ale také soutěžit o zajímavé ceny. Pro děti máme připravené sladkosti" říká inzertní poradkyně Mosteckého deníku Olga Markuzziová.

SPONZOŘI AKCENárodní památkový ústav Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Mostě, Tesco Most, Ladislav Žák firma www.rcsale.cz>, Technické služby města Mostu, Svatební salon Delta Most, Magic bar Litvíno 9. Května č. 25, Zlatnictví Anna Pexová Tř. Budovatelů 3071 Most, Avantgard sport Most, Dámská móda Šimková Velebudická 3270 Most, České vinařství Chrámce, s.r.o., Pivovar Mostecký kahan, Mama Africa cafe, Best wine for you, TOP GEAR Simulator, v.o.s.

„Chtěli bychom, aby se z této akce v našem městě stala tradice," uvedl šéfredaktor Mosteckého deníku Oldřich Hájek.

Všichni lidé, kteří do kostela přijdou, tak symbolicky propojí celou republiku. Koledy se budou zpívat v jeden okamžik na více než 250 místech v celé zemi.

Pro všechny, kteří do kostela přijdou, máme zajištěno svařené víno za 35,- Kč a horký čaj za 20,- Kč v sousedním Restaurantu u Ducha.

V průběhu akce bude navíc probíhat výstava nejlepších výkresů známých osobností žáků základních škol v Mostě.

Všichni návštěvníci této akce budou zařazeni do losování o hodnotné ceny. Co pro vás máme připravené?

Stříbrné šperky, poukázku ve výši 2500 Kč na zapůjčení společenských oděvů ve svatebním salonu Delta, permanentky do Aquadromu Most ve výši 500 Kč, kvalitní vína, poukázky na nápoje v pivovaru Mostecký Kahan ve výši 100,- Kč, šálky a šátky z dámské módy Šimková, volné poukázky na jízdu na simulátoru TOP GEAR, vstupenky na divadelní představení, vstupenky na zápasy na zimním stadionu HC VERVA Litvínov a pro děti hračky firmy RCSALE.

PROGRAM AKCE

17:00

zahájení akce

17:05

vystoupení Leony Šenkové finalistky Československé SuperStar

17:35

vystoupení hudební skupiny Mr. Farao

18:00

společný zpěv koled podle zpěvníku vloženého do Mosteckého deníku

18:30

společné vystoupení Leony Šenkové a hudební skupiny Mr. Farao

18:55

závěr rozloučení