Jaroslava Puntová nahradila v parlamentu Jana Schillera, který se koncem loňského roku poslaneckého mandátu vzdal kvůli své funkci hejtmana Ústeckého kraje. „Před volbami jsem slíbil, že nebudu současně poslancem a hejtmanem,“ vysvětlil.

Schiller i Puntová zůstávají zastupiteli Mostu. Mosteckou zastupitelkou za ANO je nadále i Lubomíra Mejstříková, která se loni stala první náměstkyní hejtmana.

Ve čtvrtek 14. ledna zasypal sníh Děčínsko a Ústecko. Silničáři měli plné ruce práce, aby udrželi v horských oblastech jako je Tisá a Petrovice silnice sjízdné.
Sníh komplikuje dopravu v Ústeckém kraji. U Lomu se převrátil návěs

Jaroslava Puntová je povoláním zdravotní sestra. V Městské správě sociálních služeb v Mostě vede dětský stacionář s jeslemi. V roce 2017 jí odborná porota v rámci 12. ročníku Ceny kvality v sociální péči ocenila za dlouholeté zlepšování kvality života dětí se zdravotním postižením i za zvyšování kvality sociální péče. 

Z okresu Most jsou v Parlamentu ČR tři zástupci, poslankyně Jaroslava Puntová a Hana Aulická Jírovcová (KSČM) a senátorka Alena Dernerová (SD-SN).