Výsledky

Hlavní závod muži 19 - 39 let

Pořadí / čas / jméno / ročník / tým
1. 00:39:13,0 57 Ottenschläger Oto 1995 Ak Litvínov
2. 00:39:42,0 58 Matěcha Miroslav 1982 TJ Hvězda Trnovany
3. 00:40:59,0 8 Kohl Otakar 1979 Ústí nad Labem
4. 00:42:03,0 Z 49 Kotěšovec Martin 1988
5. 00:43:46,0 73 Unger Josef 1978 Světlo pro svět - Litvínov
6. 00:44:50,0 98 Kříž Michal 1989
7. 00:45:16,0 38 Čanda Ludvík 1979 DBK Kadaň
8. 00:45:35,0 Z 74 Nohejl Bohumil 1976
9. 00:45:51,0 41 Klaus Pavel 1983 Běžci Chomutov
10. 00:47:21,0 60 Růžička Martin 1983
11. 00:47:27,0 Z 85 Pyskatý Jan 1992
12. 00:48:38,0 85 Vorlíček Jan 1989
13. 00:48:44,0 92 Waltera Vladimir 1981 Team Bike perštejn
14. 00:49:05,0 81 Kořán Petr 1983
15. 00:49:30,0 32 Wehlgemuth Lukáš 1984
16. 00:49:34,0 334 Vágner Jan 1984
17. 00:49:35,0 Z 64 Babják Aleš 1976
18. 00:49:47,0 Z 60 Ďurica Pavel 1980 Sweep Cycling
19. 00:50:00,0 86 Valdman Vladimír 1991
20. 00:50:16,0 Z 1 Novák Petr 1992
21. 00:50:21,0 Z 81 Klail Vojtěch 1980 Most
22. 00:51:15,0 18 Fiala Vít 1983
23. 00:51:21,0 71 Sechovský Tomáš 1989
24. 00:53:26,0 79 Malý Vojtěch 2000
25. 00:54:08,0 3 Franc Jan 1991 Žatec
26. 00:55:19,0 26 Hojdar Josef 1978
27. 00:55:59,0 78 Malý Vojtěch 1976
28. 00:56:18,0 33 Brzek Tomáš 1982 město Most
29. 00:57:01,0 76 Strnad Milan 1979
30. 00:57:09,0 Z 2 Zimmerman Pavel 1979
31. 00:57:10,0 69 Kornalík Rudolf 1978
32. 00:57:18,0 42 Hrubeš Vladimír 1982 běžci Chomutov
33. 00:57:18,0 Z 75 Mráz Jaroslav 1980
34. 00:57:45,0 12 Bauhof Ruda 1989 STRG Chomutov
35. 00:57:51,0 94 Gruber Radek 1981
36. 00:58:04,0 68 Haiš Martin 1979
37. 00:58:05,0 66 Krejza Václav 1988
38. 01:00:51,0 30 Fričl Patrik 1994
39. 01:00:57,0 Z 95 Glumbík Karel 1977 SBK Teplice
40. 01:02:36,0 Z 87 Dundek Jan 1987
41. 01:03:16,0 Z 5 Seifert Radim 1977
42. 01:04:00,0 Z 88 Ondrášek Tomáš 1985
43. 01:08:40,0 400 Ernest Erik 1981
44. 01:09:49,0 Z 55 Semenyšín Vladimír 1981
45. 01:10:33,0 59 Ulrych David 1978
46. 01:12:27,0 80 Martinus Vojtech 1979
47. 01:13:04,0 Z 90 Koutský Pavel 1976
48. 01:15:51,0 Z 78 Kokeš Ondřej 1989
49. 01:37:13,0 Z 18 Stejskal Jakub 1984

hlavní závod muži 40 - 55 let
1. 00:39:31,0 56 Procházka Josef 1971 Děčín
2. 00:42:50,0 55 Šmíd Petr 1969 Baník Osek
3. 00:42:59,0 88 Šlapák Zdeněk 1971
4. 00:43:14,0 67 Karlík František 1965 SKP Most
5. 00:43:19,0 36 Ouzký Stanislav 1974 Krušnohorci Jirkov
6. 00:43:42,0 35 Kujíček Tomáš 1975 bežecky klub spořice
7. 00:45:50,0 Z 57 Rauer Robert 1972 BK Běkodo Loko Teplice
8. 00:46:43,0 15 Stuchl Jindřich 1974 Cyklo team Ostrov
9. 00:47:47,0 Z 56 Bělohlávek Pavel 1973 DKH Boleboř
10. 00:49:10,0 84 Novák Jaroslav 1962
11. 00:50:37,0 Z 58 Fialka František 1975 obec Místo
12. 00:51:50,0 89 Andrt Bronislav 1967
13. 00:54:11,0 Z 80 Koller Pavel 1970                                                                                                                      14. 00:54:28,0 40 Vitvar Pavel 1968 běžci chomutov
15. 00:54:31,0 51 Myslivec Jan 1962 Most
16. 00:55:10,0 13 Patroch Pavel 1971 Běžci Chomutov
17. 00:55:39,0 Z 97 Adamec Petr 1973
18. 00:55:40,0 6 Veselovský Jiří 1965 Most
19. 00:55:55,0 Z 99 Lancinger David 1970
20. 00:56:29,0 72 Vacek František 1963
21. 00:56:37,0 10 Vorlík Pavel 1966 Řehlovice
22. 00:56:57,0 34 Baumrt Tomáš 1963 TJ Slávie Chomutov
23. 00:57:40,0 44 Kareš Ladislav 1965 Sokol Výsluní
24. 00:57:41,0 63 Kail Tomáš 1972 Praha
25. 00:57:46,0 75 Prokeš Dušan 1970 TJ CYKLOTEAM Chomutov
26. 00:57:47,0 49 Čelmák Petr 1972
27. 01:00:00,0 64 Jurinec Petr 1974 Most
28. 01:01:19,0 17 Nastoupil Martin 1968
29. 01:01:50,0 9 Trojna Luboš 1969 Most
30. 01:01:51,0 Z 63 Hrodek Ondřej 1970
31. 01:02:16,0 28 Malina Jiří 1972
32. 01:03:15,0 Z 16 Kočíb Pavel 1975
33. 01:03:30,0 Z 94 Adamec Petr 1968 SBK Teplice
34. 01:03:31,0 48 Robe Vladimír 1961
35. 01:03:43,0 90 Kunca Miroslav 1967
36. 01:03:46,0 93 Pešek Martin 1971
37. 01:07:01,0 54 Škrípal Karel 1975
38. 01:14:05,0 333 Růžička Tomáš 1966                                                                                                                    39. 01:15:52,0 Z 69 Vaněk Jan 1971

hlavní závod muži nad 55 let
1. 00:47:52,0 Z 54 Vlček Čestmír 1959
2. 00:54:37,0 Z 96 Pavlík Miroslav 1953 KOB Chemopetrol Litvínov
3. 01:04:37,0 4 Dopita Zdeněk 1955 Žatec
4. 01:06:05,0 Z 82 Klail Vladimír 1954 Most
5. 01:07:24,0 401 Smeták Václav 1950 Most
6. 01:08:29,0 Z 79 Chlumský Luboš 1956 Praha

hlavní závod ženy 19 - 39 let
1. 00:43:21,0 Z 47 Rusínová Zuzana 1983 USK Provod Ústí nad Labem
2. 00:45:54,0 45 Korbášová Eliška 1996 ASK Elna Počerady
3. 00:49:35,0 39 Molnárová Kateřina 1976 Dobrovolný běžecký kroužek Kadan
4. 00:51:16,0 14 Hahn Hana 1980 Běžci Chomutov
5. 00:51:17,0 70 Kloudová Lucie 1980
6. 00:53:23,0 37 Ouzká Petra 1981 Jirkov
7. 00:54:14,0 335 Turčanová Vladislava 1984
8. 00:55:26,0 2 Grossmanová Gabriela 1981 Terri team
9. 00:57:00,0 16 Kutílková Kateřina 1994
10. 00:58:35,0 20 Vlachová Anna 1984
11. 01:01:10,0 11 Blínová Lucie 1980 Policie ČR
12. 01:01:18,0 65 Jurincová Eva 1978 Most
13. 01:02:30,0 22 Žočková Petra 1989
14. 01:03:06,0 87 Kovaříková Pavla 1988
15. 01:04:23,0 23 Kejřová Nikola 1991 HC Chomutov
16. 01:05:23,0 61 Růžičková Zuzana 1985
17. 01:05:41,0 21 Kukučová Anna 1987
18. 01:06:02,0 19 Fořtová Markéta 1980
19. 01:07:31,0 Z 86 Prokopová Eliška 1994
20. 01:08:05,0 77 Maršíková Veronika 1990
21. 01:10:20,0 336 Lancigerová Kristýna 1990
22. 01:13:21,0 53 Laušmanová Petra 1983
23. 01:15:23,0 91 Kuncová Kateřina 1988
24. 01:16:36,0 Z 89 Vrbová Petra 1981
25. 01:17:18,0 82 Kvochová Kateřina 1980
26. 01:18:19,0 25 Hojdarová Hanka 1977
27. 01:21:37,0 62 Danihelková Lenka 1979
28. 01:24:53,0 Z 98 Kášová Jindřiška 1989
29. 01:25:56,0 99 Wagnerová Tereza 1987 Chomutov
30. 01:25:56,0 100 Podlipná Barbora 1993                                                                                                                31. 01:26:36,0 96 Šímová Pavla 1999
32. 01:27:50,0 29 Suchá Žaneta 1982
33. 01:36:21,0 Z 91 Koutská Jitka 1976
34. - - - - - - - - Z 76 Menclíková Lucie 1999

hlavní závod ženy nad 39 let
1. 00:47:58,0 46 Korbášová Gabriela 1973 ASK Elna Počerady
2. 00:49:24,0 74 Fílová Jana 1975 BK Běkodo Loko Teplice
3. 00:50:23,0 Z 25 Vágnerová Veronika 1973 VitaSport.cz / SPONA Teplice
4. 00:56:41,0 1 Filousová Jana 1972 Libochovice
5. 00:57:30,0 83 Mešo Jana 1970
6. 00:57:50,0 47 Kratochvílová Renata 1969
7. 00:59:10,0 5 Šimková Radka 1971 Most
8. 01:02:00,0 95 Šímová Petra 1975
9. 01:02:15,0 27 Malinová Miroslava 1975
10. 01:02:27,0 Z 92 Bašová Blanka 1964
11. 01:06:20,0 24 Havlujová Marcela 1975
12. 01:10:14,0 332 Havlíčková Michaela 1973
13. 01:12:45,0 Z 65 Vaňková Martina 1971
14. 01:15:51,0 31 Lédlová Naděžda 1948 Spona Teplice
15. 01:17:03,0 50 Hanusová Ludmila 1975
16. 01:17:10,0 43 Karešová Zdeňka 1965 Rungo pro ženy
17. 01:17:37,0 7 Sapoušková Lenka 1972 Most
18. 01:23:01,0 52 Stárková Tereza 1975
19. - - - - - - - - Z 70 Sirotková Jana 1975

krátký závod (4,5 km) muži
1. 00:17:17,0 M 18 Ihnačinec Jakub 1999
2. 00:17:21,0 M 71 Jáč Filip 2000
3. 00:21:24,0 M 55 Bartovský Roman 2000
4. 00:21:35,0 M 42 Rous Pavel 2000
5. 00:21:46,0 M 68 Mihal Karel 2000
6. 00:22:22,0 M 41 Štěpánek Dominik 2000
7. 00:22:24,0 M 31 Bardovský Tomáš 2003
8. 00:22:50,0 M 43 Kraml Jaroslav 2000
9. 00:22:58,0 M 36 Černý Tomáš 2000
10. 00:23:00,0 M 8 Seman Miloslav 1994 Most
11. 00:23:01,0 M 7 Seman Martin 1970 Most
12. 00:23:44,0 M 15 Kadlec Tadeáš 1994
13. 00:24:04,0 M 92 Ryska Pavel 1974
14. 00:24:21,0 M 33 Hrvol Marek 2000
15. 00:24:50,0 M 72 Žatecký Václav 2000
16. 00:25:37,0 M 75 Běhavý Vladimír 2000
17. 00:26:06,0 M 34 Hrvol Jaroslav 2000
18. 00:26:08,0 M 10 Jonák Tomáš 2003 Most
19. 00:26:38,0 M 48 Kostka Jaroslav 2000
20. 00:27:32,0 M 93 Kreml Bohumil 1953
21. 00:27:51,0 M 13 Růžička Václav 2004 STRG Chomutov
22. 00:27:56,0 M 98 Duchan Vladimír 2000
23. 00:28:22,0 M 1 Švarc Petr 1972 Cyklo point Most
24. 00:28:27,0 M 61 Kubát Karel 2000
25. 00:28:53,0 M 32 Formánek Petr 2000
26. 00:29:00,0 M 11 Rychecký Dominik 2003 Most
27. 00:29:07,0 M 89 Barnet David 2000
28. 00:29:27,0 M 81 Stehlík Anton 2000
29. 00:30:04,0 M 53 Král Josef 2000
30. 00:35:12,0 M 90 Havel Petr 2000
31. 00:38:15,0 M 25 Toth Miroslav 1957
32. 00:42:11,0 M 19 Suchý Sebastian 2008
33. 00:49:18,0 M 84 Ball Lukáš 2000
34. - - - - - - - - M 56 Havlíček Václav 2000
35. - - - - - - - - M 76 Král Jan 2000
36. - - - - - - - - M 80 Stehlík Nikolas 2000
37. - - - - - - - - M 85 Ball Alexandr 2000

krátký závod ženy

1. 00:18:07,0 M 35 Egle Uljas 2000
2. 00:22:02,0 M 88 Barnetová Kamila 2000
3. 00:24:09,0 M 51 Štréblová Monika 2000
4. 00:24:41,0 97 Siwiezová Jiřina 1992
5. 00:25:31,0 M 62 Kutová Jana 2000
6. 00:25:41,0 M 79 Stehlíková Nikol 2000
7. 00:25:42,0 M 69 Kudláčková Monika 2000
8. 00:26:03,0 M 44 Čásová Adéla 2000
9. 00:26:25,0 M 74 Běhavá Lucie 2000
10. 00:26:27,0 M 46 Bažantová Kateřina 2000
11. 00:26:40,0 M 78 Hrdinová Jana 2000
12. 00:27:50,0 M 29 Beláková Hana 1967
13. 00:27:52,0 M 6 Růžičková Petra 1980 STRG Chomutov
14. 00:28:01,0 M 87 Studetová Valerie 2000
15. 00:28:01,0 M 95 Landová Martina 2000
16. 00:28:02,0 M 12 Černá Sára 2006
17. 00:28:12,0 M 63 Laznová Kristýna 2000
18. 00:28:23,0 M 5 Pravcová Věra 1974 Cyklo team Ostrov
19. 00:28:38,0 M 16 Hojdarová Marie 2005
20. 00:28:45,0 M 97 Faberová Martina 2000
21. 00:28:46,0 M 9 Bařinková Soňa 1998
22. 00:29:04,0 M 50 Schreiberová Romana 2000
23. 00:29:33,0 M 37 Halmiová Eva 2000
24. 00:29:33,0 M 49 Hálová Hanka 2000
25. 00:29:37,0 M 30 Malá Michaela 1973
26. 00:29:49,0 M 38 Tvrdková Jana 2000
27. 00:29:49,0 M 39 Šnotcová Lucie 2000
28. 00:30:04,0 M 17 Smudková Markéta 1963
29. 00:30:06,0 M 99 Cidrychová Helena 2000
30. 00:30:25,0 M 54 Havlíčková Klára 2000
31. 00:30:25,0 M 86 Bečíčková Kateřina 2000
32. 00:30:56,0 M 21 Pavelcová Lucie 2007
33. 00:31:04,0 M 4 Kubicová Klára 1999 HC Chomutov
34. 00:31:22,0 M 94 Kačerová Alice 2000
35. 00:31:22,0 M 96 Valvodová Petra 2000
36. 00:31:41,0 M 23 Hošková Monika 1990
37. 00:31:42,0 M 59 Nezbedová Lucie 2000
38. 00:31:46,0 M 60 Dufková Daniela 2000
39. 00:32:25,0 M 2 Králíčková Petra 1975 HC Chomutov
40. 00:33:28,0 M 3 Králíčková Denisa 1999 HC Chomutov
41. 00:34:11,0 M 27 Skleničková Jitka 1982
42. 00:34:31,0 M 28 Kornalíková Lucie 1982
43. 00:35:01,0 M 40 Lenčešová Veronika 2000
44. 00:37:20,0 M 26 Tothová Pavla 1968
45. 00:37:33,0 M 77 Aubrechtová Kačka 2000
46. 00:38:15,0 M 24 Němcová Vladimíra 1970
47. 00:42:11,0 M 20 Pavelcová Karolína 2007
48. 00:42:11,0 M 22 Kaňuková Milena 1980
49. 00:43:57,0 M 57 Bláhová Monika 2000
50. 00:43:57,0 M 58 Zachová Jana 2000
51. 00:49:19,0 M 83 Ball Lucie 2000
52. - - - - - - - - M 14 Knížetová Nikola 1991
53. - - - - - - - - M 45 Čásová Daniela 2000
54. - - - - - - - - M 47 Kostková Jitka 2000
55. - - - - - - - - M 52 Králová Kateřina 2000
56. - - - - - - - - M 64 Drápková Monika 2000
57. - - - - - - - - M 65 Havlíková Jana 2000
58. - - - - - - - - M 66 Krátká Nela 2000
59. - - - - - - - - M 67 Baarová Laura 2000
60. - - - - - - - - M 70 Fárová Denisa 2000
61. - - - - - - - - M 73 Košovičová Adéla 2000
62. - - - - - - - - M 82 Kotíšková Gábina 2000
63. - - - - - - - - M 91 Havlová Jana 2000
64. - - - - - - - - M Dědková Monika 2000

Zdroj: Petr Pabišta, ředitel závodu