Vítěz si odvalí sud piva. Vstupné je dobrovolné a výtěžek bude věnován charitativním účelům.
Organizace her: Po prezentaci kapitáni týmů vyplní formulář, do něhož uvedou nominace do jednotlivých disciplín (do 10.30 hodin). Organizátoři následně rozlosují pořadí, v němž budou týmy soutěžit v jednotlivých disciplínách (do 11 hodin). Po 11. hodině budou hry slavnostně zahájeny a rozjedou se první disciplíny. Po skončení poslední soutěže budou předány medaile, diplomy, poháry a sud piva pro vítěze.
Doprovodné akce: Restaurační zařízení, stánek s pivem a s občerstvením, celodenní reprodukovaná hudba v podání DJ Wnouče.
Pravidla a instrukce: Her se mohou zúčastnit smíšené, nejméně šestičlenné týmy (podmínkou je jedna žena v družstvu). Každé disciplíny se bude moci zúčastnit předem stanovený počet závodníků z každého týmu. Týmy získávají body podle umístění svých borců. Tým, který nasbírá nejvíce bodů, je vítězem.
Disciplíny: Vrh koulí, střelba ze vzduchovky, lukostřelba, souboj v páce, fotbal, petanque, minigolfový turnaj, přetahování lanem.
Organizátoři her mysleli při jejich pořádání i na malé děti. Od 14 hodin bude na Loučkách připraveno pro nejmenší Indiánské odpoledne s hrami, stylově vybaveným týpím, hudbou, tancem a táborovým ohněm.
Od 19 hodin vystoupí na Loučkách skupiny Coffee Break, Definitivní Ententýk a Bez peří.