Pohřešovaná Michaela Aurelie Kovářová byla naposledy viděna v pátek dopoledne ve svém zaměstnání v Duchcově, odkud bez udání důvodu odešla. Na sobě v tento den měla šaty s volánky v modré, fialové a růžové barvě, semišové modré lodičky s přezkou a vlasy měla stažené do culíku. Vysoká je 175 až 177 centimetrů, zdánlivého stáří 49 až 50 let. Žena nosí dioptrické samozabarvovací brýle a na levé lopatce má větší tetování hlavy tygra.

Zmizení ženy, u které panuje kvůli jejím psychickým potížím obava o její život nebo zdraví, oznámil policii v pátek její přítel, který se ji marně snažil v odpoledních hodinách kontaktovat. Žena ve svém bytě nechala veškeré osobní doklady, klíče od auta i od domova a nikomu o sobě dosud nedala žádnou zprávu.

"Kriminalisté na případu intenzivně pracují, ale ani těm se dosud nepodařilo získat informace, které by vedly k vypátrání osoby. Pokud máte jakékoliv poznatky o pohybu pohřešované ženy, sdělte je prosím na lince 158. Předem děkujeme za spolupráci," sdělil policejní mluvčí Václav Krieger.

Mohlo by vás zajímat: Novinka v Mostě. Venkovní burza minerálů nabídla poklady z okolí i ze světa

První venkovní burza minerálů v centru Mostu nabídla poklady z okolí i ze světa | Video: Martin Vokurka