Pizzu a Kofolu vyhráli: Hana Špačková, Věra Dvořáková, Ivana Kolenová, Vladimír Vejvoda a Jaruška Pašková. Do soutěže přišlo 115 kuponů.

Dvojici poukázek na kávu vyhráli: Romana Jirmusová, Eva Špačková, Vlasta Žornová, Alena Hynešová, Jan Bašus, Miroslava Šulcová, Jaroslava Burdová, Naděžda Buriánková, Vít Křenek a Roman Kraft. Do soutěže o kávy přišlo 93 kuponů.Vítěze budeme kontaktovat, poukázky budou k vyzvednutí v redakci Mosteckého deníku. 

Jak můžete hrát?

Každý pracovní den až do Vánoc v Mosteckém deníku vychází kupony s pořadovým číslem. Z novin tyto kupony vystřihněte, vyplňte jméno a kontakt na sebe, a doručte do redakce v mostecké Bělehradské ulici (areál pod SHD). Vždy ve čtvrtek vylosujeme pět výherců z odevzdaných očíslovaných kuponů z posledních pěti dní na pizzu a deset výherců po dvou kávách. Čím více kuponů budete mít, možno i se stejnými čísly, tím se šance na výhru zvyšuje! S jedním kuponem můžete soutěžit o pizzy, s druhým o kávy.

Co můžete vyhrát?

Každý výherce soutěže o kávu získává poukázku na dvě kávy z tohoto výběru: Espresso – Americano – Cappuccino – Latte neochucené – Mocha – Bianco mocha v Lagarto Café v mosteckém Centralu.

Každý výherce soutěže o pizzu získává poukázku na pizzu dle vlastního výběru do 130 korun v pizzerii Capranica na mosteckém zimním stadionu.