Dne 31. prosince v 16.30 hodin zde odstartuje na Náměstí Míru takzvaný „rodinný Silvestr“. A rodinný proto, že zde bude program jak pro děti, tak i pro dospělé.

Vystoupí zde Michal Nesvadba, kterého známe především z pořadu Kouzelná školka, který je určen právě dětem.

Dalším zajímavým překvapením bude Julian Záhorovský. Mladík, který se v roce 2004 stal semifinalistou soutěže Česko hledá SuperStar a také natočil své CD. Julian se netají tím, že se ve svém volném čase věnuje snowboardu, bruslení, fotbalu, volejbalu, ale především ho baví vystupovat před lidmi.
Celou tuto silvestrovskou show bude moderovat Aleš Lehký. Aleš v současné době vysílá v chomutovském rádiu Agara a občas i moderuje nějaké společenské akce, jako je například tato.

Před úplným závěrem akce popřeje do nového roku starosta města a v 17.00 hodin pak vypukne velký slavnostní ohňostroj. V ten samý den proběhne v Litvínově i bohoslužba.

Od 16.00 hodin v kostele sv. Michaela archanděla se můžete zúčastnit Děkovné bohoslužby na závěr starého roku. Kdo ji nestihne, může pak následující den, tedy 1. ledna 2008, navštívit opět kostel sv. Michaela archanděla, ovšem nyní již Novoroční mši svatou, která začne přesně v 9.00 hodin. ⋌