Stánky byly venku na zahradě, zaplněná byla i všechna patra budovy. Výběr byl opravdu široký - nabízelo se sushi, zdravé sladké i slané, raw nanuky, nechyběla ani ochutnávka sýrů a další. Každý si našel to své, u všech prodejců jste viděli někoho stát.

Nebylo to ale jen o nákupu - stánkaři trpělivě a rádi zodpovídali dotazy a radili. To si chválila i účastnice sobotní akce Andrea Záhorčíková, která do Mostu přijela z Mariánských Radčic. "Prodávající se opravdu chovali velmi mile a vstřícně, věnovali se nám a přiblížili nám zdravou stravu, kterou jsme neznali," svěřila se Deníku Záhorčíková.

Dodala, že se jí líbilo, že akce myslela i na ty nejmenší, takže si ji mohl naplno užít také její syn. "Nejvíce nás zaujaly raw nanuky, které mohly vyzkoušet všechny věkové kategorie a které hodně chutnaly právě dětem. Je dobře, že ke zdravé stravě si najdou cestu i ti malí," řekla.

Spokojeni byli i sami vystavující. "Festival v Mostě byl velmi povedený a klobouk dolů před organizátory. Napoprvé to zvládli na jedničku s hvězdičkou," pochvaloval si Vlasta Hábl ze stánku s raw nanuky. Příjemně ho překvapilo, že na akci dorazilo hodně mladých lidí, kteří se zajímají o to, co jedí. Za konání festivalu byl rád, protože podle něj se jedná o další akci, která spojuje lidi a přináší jim radost i odreagování.