Výluka potrvá od soboty 21. května od 4:00 do neděle 22. května do 23:15. Během této nebudou tramvaje číslo 2 a 4 jezdit po celé své trase a nahradí je autobusy.

Informace z Dopravního podniku měst Mostu a Litvínova k výluce

První spoj náhradní autobusové dopravy za linku č.2 pojede z Mostu, Nádraží v sobotu 21.5.2016 ve 4,41 hodin.
První spoj náhradní autobusové dopravy za linku č.2 pojede z Mostu, Velebudická v sobotu 21.5.2016 ve 4,32 hodin.
První spoj náhradní autobusové dopravy za linku č.2 pojede z Mostu, Dopravní podnik v sobotu 21.5.2016 ve 4,17 hodin.
První spoj náhradní autobusové dopravy za linku č.4 pojede z Mostu, Dopravní podnik v sobotu 21.5.2016 ve 4,02 hodin.
První spoj náhradní autobusové dopravy za linku č.4 pojede z Litvínova, Citadela v sobotu 21.5.2016 ve 4,12 hodin.

Trasa autobusů za linku č. 2:

Autobus za linku č. 2 pojede z Mostu, Rudolická, zastávka linky č. 30, dále jede do zastávky linky č. 16 Most, TESCO a podél kolejí až do Mostu, zimní stadion, zastávka náhradní autobusové dopravy. Dále zajíždí po tramvajovém pásu do zastávek Most, sportovní hala, Most, obchodní dům PRIOR, Most, 1. náměstí a Most, Čs. mládeže. Poté sjíždí z tramvajového pásu do zastávky Most, Dopravní podnik, (zastávka linky č. 31) a dále podél kolejí do Mostu, Severografia (zastávka náhradní dopravy) a do Mostu, Velebudická, kde staví v zastávce linky č. 25 v otočce. Zpět jede po stejné trase.

Autobusy náhradní dopravy budou označeny číslem linky 2 a cedulí Náhradní autobusová doprava.

Trasa autobusů za linku č. 4:

Autobus za linku č. 4 pojede z Litvínova, Citadela z otočky tramvají ulicí Podkrušnohorská a S. K. Neumanna do zastávky náhradní dopravy Litvínov, stadion, (zastávka Litvínov, U dílen nebude po dobu výluky obsluhována), dále jede Žižkovou ulicí do zastávky Litvínov, Technické služby. V Litvínově, poliklinika staví v zastávce náhradní dopravy a dále zajíždí po tramvajovém pásu do zastávky Litvínov, obchodní dům a poté jede do zastávky Litvínov, nádraží, kde staví ve směru Most v zastávce linky č. 13 a ve směru Litvínov, Citadela v náhradní zastávce na autobusovém nádraží (na 1. nástupišti). Dále jede podél kolejí (staví ve všech zastávkách náhradní dopravy) až do Záluží, Chemopetrol, kde staví na hlavním nástupišti při jízdě do Mostu v zastávce linky č. 12 a při jízdě do Litvínova v zastávce linky č. 28. Ze Záluží, Chemopetrol jede podél kolejí a staví ve všech zastávkách náhradní dopravy až do Mostu, zimní stadion zastávka náhradní autobusové dopravy. Dále zajíždí po tramvajovém pásu do zastávek Most, sportovní hala, Most, obchodní dům PRIOR, Most, 1. náměstí a Most, Čs. mládeže. Poté sjíždí z tramvajového pásu do zastávky Most, Dopravní podnik, (zastávka linky č. 31). Zpět jede po stejné trase.

Autobusy náhradní dopravy budou označeny číslem linky 4 a cedulí Náhradní autobusová doprava.