Víte, že spalování vašich odpadků za peníze se v Mostě připravuje i bez dotací? Podrobnosti najdete v novém Týdeníku Mostecko, který je ode dneška k dostání v trafikách a obchodech. 

Týdeník Mostecko je unikátním regionálním projektem, který rozšiřuje lokální zpravodajství o nová témata. Nové číslo přináší mimo jiné rozhovor s místním badatelem, který skládá mozaiku válečné historie našeho okresu a hledá i trosky spadlé z nebe.

Jedná se o exkluzivní redakční materiály, které se na internetu neobjeví. Jsou součástí pouze „papírového“ Týdeníku Mostecko, který oživuje tradiční trh s informacemi. Týdeník Mostecko přináší i přehled společenských akcí, seznamuje s novinkami uplynulého týdne, upozorňuje na důležité události a očekávané dění. Samozřejmostí jsou velká křížovka, hromadné foto dobrovolných hasičů - tentokrát ze Želenic, letní recepty na sladké a rubrika Sport s jeho příběhy z našeho okresu.

Další vydání Týdeníku Mostecko, který vychází každou středu, nejprve jako příloha mosteckého Deníku a poté jako volně prodejný časopis, vyjde 13. června. Už teď prozradíme, že se můžete těšit na nový článek o mostecké nemocnici, na rozhovor o jedné zajímavé rodačce z Mostu, kterou živily kožešiny, a na další čtení o místech a událostech, která nás v okrese, ať už chceme, či ne, spojují.

Máte pro redakci nějaký zajímavý námět či připomínku?
Napište nám na adresu redakce.mostecky@denik.cz