Během přímého přenosu opilá seniorka na 1. náměstí zavrávorala a svalila se zády na dlažbu tak nešťastně, že se uhodila do temene hlavy. U hlavy měla střepy od pivní flašky. Fanoušci jí pomohli vstát. Z hlavy jí krev netekla. Vypadala, že je v pořádku. Redaktor Mosteckého deníku, který s jedním z fandů střepy posbíral, doporučil podnapilé partě, zřejmě její rodině, aby si babičku raději odvedla. "Nechte ji být, jste chytrej jak prdel!" obořila se na redaktora další seniorka, která babičku držela kolem krku. Po pěti minutách babičku stejně odvedli pryč.

Byl to málem druhý těžký úraz při přenosu. Při nedělním utkání spadl na dlažbu na 1. náměstí opilý fanoušek. Stál na lavičce a krkolomně dopadl na hlavu. Naštěstí se jen otřepal a skončil u policejní dodávky na "uklidňovací" chvilce. Pak se vrátil do kotle.

Dětská televize asi vystříhá vulgarity

Ukazuje se, že pití alkoholu při sportovních přenosech, které na náměstí sledují i desítky dětí, je riziko. "Je ho tu moc," připustila na náměstí jedna teenagerka. Její kamarádka právě pila v davu pivo. Je jí 15 let. Policie v kotli nebyla. Dění sledovala z dálky.

Pohodičku při sledování utkání Litvínov-Třinec na 1. náměstí si udělala skupina mladíků. Koukali se na velkoplošnou obrazovku z auta. V sousedním vozidle se dívaly na hokej mladé ženy.

Osmiletá Nikola Šroubková poskytla na 1. náměstí rozhovor televiznímu štábu ČT Déčko. Tato televizní stanice pro děti natáčela s dětmi anketu o hokeji, kterou chce odvysílat 1. května v rámci Zpráviček k Mistrovství světa v hokeji. Když štáb natáčel v kotli další rozhovory s dětmi, začal dav křičet: "Zkur… Třinec!" Zvukař s kameramanem se na sebe výmluvně podívali. Bylo jasné, že tato část ankety s vulgární kulisou se v dětské televizi neobjeví.