Mostecká nemocnice sjednotí od soboty 1. dubna doporučené návštěvní hodiny na lůžkových odděleních. Na všech standardních odděleních, s výjimkou psychiatrického oddělení a jednotek intenzivní péče, budou návštěvní hodiny od 13 do 20 hodin, informovala v tiskové zprávě společnost Krajská zdravotní, která nemocnici vlastní.

Návštěvní hodiny na jednotkách intenzivní péče a na psychiatrickém oddělení zůstanou od 14 do 18 hodin. "Tento čas určily vrchní sestry po dohodě s vedoucími lékaři těchto oddělení," uvedla společnost. 

Připomeňte si také: Lékaři uvolní svá místa. U nemocnice v Mostě vznikne velké parkoviště

Návštěvní hodiny na oddělení následné péče v Zahražanech, které rovněž patří pod Krajskou zdravotní, budou od 13 do 18 hodin.

Sjednocení pomůže hostům i pacientům

Informační tabule o doporučených návštěvních hodinách budou umístěny u hlavních vstupů do nemocnice a na jednotlivých podlažích v monobloku, v pavilonech C a E a také u hlavního vstupu na oddělení následné péče na Zahražanech.

"Vycházíme vstříc požadavkům pacientů. Sjednocení návštěvních hodin je rovněž přehlednější pro blízké hospitalizovaných. Dalším důvodem pro sjednocení návštěvních hodin je také zajištění potřebného klidového režimu pro pacienty na lůžkových odděleních," vysvětlila Krajská zdravotní.