Každý den se lyžuje ve Sportareálu Klíny na Mostecku. Ve všedních dnech je v provozu sjezdovka Poma, vždy od úterý do soboty se na ní lyžuje i za umělého osvětlení. O víkendu budou v provozu všechny vleky a sjezdovky. „U nás sněží a sněžit asi ještě bude, podmínky se stále vylepšují,“ řekl Josef Dlouhý ze Sport areálu Klíny. Na tratích leží přibližně 60 až 70 centimetrů směsi technického a přírodního sněhu, na sjezdovce K2, která je v nižší výšce, je ho méně. V provozu je lyžařská škola, funguje i malý vlek ve snowparku. V sobotu se na Klínech uskuteční závod pro veterány i pro širokou veřejnost.

Silný vítr v Krušných horách navál většinu čerstvě napadaného sněhu do závějí. „Pokusíme se upravit i běžecké tratě. Pokud ale bude stále sněžit a foukat, mám obavu, že se nám to nemusí povést,“ řekl Dlouhý.

Ve všedních dnech je v provozu jeden vlek ve Ski areálu Český Jiřetín na Mostecku. O víkendu budou v provozu další dvě sjezdovky. Do Českého Jiřetína a Klínů zajíždí vždy o víkendech i skibus z Litvínova.

Nově je odpátku otevřený vlek na upravené sjezdovce v Brandově. V provozu je také občerstvení a parkoviště.
Lyžařský areál s méně náročným svahem je vhodný zejména pro rodiny s dětmi. V sobotu a neděli se tam lyžuje od 9 do 17 hodin. O úpravu sjezdovky se v Brandově stará nová rolba.