Samotný Most bude hostit na svém zimním stadionu krasobruslení a rychlobruslení. Zimní stadion Ivana Hlinky v Litvínově přivítá jednu ze dvou skupin hokejového turnaje. „U nás se bude hrát skupina A, která má stejně, jako druhá skupina, která se bude hrát v nedalekém Chomutove, sedm účastníků," informoval Mostecký deník Václav Tůma, ředitel turnaje.

Ten také potvrdil, že na litvínovském ledě se bude hrát nejen na hlavním stadioně, ale i na vedlejší ledové ploše. „Dvě ledové plochy využijí také v Chomutově," řekl dále Tůma s tím, že v Litvínově se představí výběry Ústeckého kraje, Moravskoslezského kraje, Zlínského kraje, Karlovarského kraje, Jihomoravského kraje, Pardubického kraje a Kraje Vysočina.

V Chomutově v SD Aréně pak budou hrát výběry Prahy, Olomouckého kraje, Královehradeckého kraje, Plzeňského kraje, Středočeského kraje, Libereckého kraje a Jihočeského kraje. V turnaji se představí hráči ročníku narození 2001 a mladší.

Týmy přijedou v počtu 22 hráčů a čtyřčlenného realizačního týmu. Samotný turnaj bude v obou městech probíhat od pondělí 18. ledna s tím, že finále se uskuteční ve čtvrtek 21. ledna od 12.15 hodin na ledě v Chomutově. Duel o třetí místo se bude hrát na ZS Ivana Hlinky v Litvínově ve stejný den, od 11.30 hodin. „Turnaj dozajista nabídne zajímavou hokejovou podívanou," dodává ředitel Václav Tůma.

ÚČASTNÍCI HOKEJOVÉHO TURNAJE:Skupina A – Zimní stadion Ivana Hlinky v Litvínově:
Ústecký kraj
Moravskoslezský kraj
Zlínský kraj
Karlovarský kraj
Jihomoravský kraj
Pardubický kraj
Kraj Vysočina
Skupina B – SD Aréna v Chomutově:
Výběr Praha
Olomoucký kraj
Královéhradecký kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Liberecký kraj
Jihočeský kraj