Půjde o exhibiční utkání s bohatým programem. Uvidíte krasobruslařky, kaskadéry a vtipné scénky. Zúčastnit se můžete soutěží o hodnotné ceny.

Za Most bude hrát i náměstek primátora Luboš Pitín, trenéři HC Most, své umění předvedou i malí mostečtí hokejisté z řad žáků a dorostu.

Co je HC Olymp Praha?

Vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, který se v roce 2006 objevil na televizních obrazovkách. Titulní roli hokejisty Jana Krolla ztvárnil herec Martin Dejdar, kterému lední hokej natolik přirostl k srdci, že se rozhodl nepohřbít tento tým s posledním natáčecím dnem, ale naopak jej přivézt k ještě větší slávě. A tak vznikla myšlenka založit tým HC Olymp Praha, který vyjíždí na česká kluziště k exhibičním zápasům proti týmům měst, obcí a dalších institucí, kde svá utkání nabízí jako humornou a sportovně-společenskou show.

Koho můžete najít v sestavě Olympu? Martina Dejdara, Jiřího Mádla, Jana Révaie či Davida Suchařípu, ale také sportovce Dominika Haška nebo Aleše Valentu.

Za vstupenku v předprodeji v kantýně mosteckého zimního stadionu zaplatíte stokorunu, na místě v den utkání o dvacet korun více. Děti do pěti let mají vstup zdarma.