Mostečané zažili hudební víkend, kulturní dům Meduza byl v obležení kapel. Ve městě se totiž konal již čtvrtý ročník rockového festivalu. Návštěvníci tak vyslechli žánry od skáčka, rocku, jazzové pohody až po punk. V sále kulturního domu předvedly své umění například Laura a její tygři, Xindl X, Visací zámek a mnoho dalších kapel. Návštěvníci byli z akce nadšeni, podobných párty je podle nich v Mostě nedostatek.

„Akci hodnotím velmi pozitivně, v Mostě by těchto akcí mělo být více. Jsem odkojená rockovou muzikou a kdyby nebyl dnešní večer, tak sedím doma, nebo u přátel. Tady ty párty nemají obdoby. Myslím si, že Most konečně na sobě začal makat, jak ve sportovním, tak i v kulturním vyžití,“ řekla návštěvnice festivalu Blanka Drimlová.

Díky zájmu lidí se již loni festival Most For Rock rozšířil na dvoudenní. „Když minulý rok skončil festival Most For Rock, byli jsme rozhodnutí udělat další, tentokrát ve stylu funky – ska. Minulý ročník byl totiž hodně rockový a lidé se nám ozývali, že by to chtělo nějaké oživení. A tak jsme do programu přidali několik skáčkových kapel,“ řekl ještě před zahájením akce Slávek Valvoda, který festival pořádal spolu s Romanem Sigmundem.