Příznivci hudební skupiny Kryštof, zpěvačky Ewy Farné a zpěváka Davida Deyla mohou jásat. Mostecká agentura Raprint totiž pro ně připravila malý vánoční fesťáček ve Sportovní hale v Mostě. Ten se uskuteční ve středu 9. prosince.

„Hned jak jsme zveřejnili, že se Vánoce fest 2015 v mostecké sportovní hale uskuteční, byl o vstupenky obrovský zájem," říká Martin Láter z produkční agentury Raprint s tím, že v současnosti už zbývá několik vstupenek, které si lidé zarezervovali. Pořadatele zájem těší. Čeká se tedy, že bude plný dům.

Od 18. 00 hodin bude zpívat David Deyl. Od 19.00 hodin Ewa Farna a vše završí koncert skupiny Kryštof, který začíná ve 20.00 hodin.

Dostat tyto interprety na koncert do Mostu nebylo zrovna jednoduché, nicméně se podařilo a Mostečané se mají na co těšit. „Konkrétně s tím, aby přijela kapela Kryštof, bylo poměrně dost práce, ale protože jsme vše vlastně řešili na rovině osobních vztahů, jak s frontmanem Richardem Krajčem a členy skupiny, tak se podařilo dojednat, aby Kryštof v Mostě, vlastně na bonusovém koncertu po svém letošním turné, zahrál a zazpíval," říká dále Láter.

Mostecký deník se s pořadateli trojkoncertu Vánoce fest, agenturou Raprint, domluvil na spolupráci a proto své čtenáře můžeme potěšit zprávou, že již od zítra bude probíhat soutěž o 5 x 2 vstupenky na Vánoce fest 2015.

Sportovní hala bude otevřena již v 17.00 hodin.

Soutěž o 5 x 2 vstupenky na Vánoce fest 2015 v Mostě

Most Pokud chcete jít na Vánoce fest 2015 do mostecké sportovní haly zadarmo a užít si tak vynikající trojkoncert, při němž vystoupí David Deyl, Ewa Farna a kapela Kryštof, pak se zapojte do soutěže o 5 x 2 vstupenky, kterou pro vás přichystal Mostecký deník ve spolupráci a agenturou Raprint.

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí, aby jsme v konečné fázi soutěže vylosovali právě vás.

Trojice interpretů vystoupí v Mostě 9. prosince. Trojkoncert začne v 18.00 hodin David Deyl, v 19.00 hodin na něj naváže svým vystoupením Ewa Farna a jako zlatý hřeb vystoupí od 20.00 hodin skupina Kryštof s Richardem Krajčem.

Soutěžní otázka zní:
Jak se jmenovalo letošní turné skupiny Kryštof?
a) Srdcebdíttour 2015
b) Srdcebeattour 2015
c) Srdcezbdíttour 2015

Odpovědi posílejte na e-mail:
jarka.zarubova@denik.cz nejpozději ještě v průběhu pondělí 7. prosince. V úterý ráno budeme losovat vítěze. Jejich jména zveřejníme ve středečním vydání Mosteckého deníku. (red)