Malou náplatí byl pro příchozí diváky jen fakt, že za lístek na hokejové utkání, který stojí čtyřicet korun, obdrželi zdarma vstupenku na nedělní zápas fotbalové Gambrinus ligy mezi Mostem a Baníkem Ostrava.

HC Most – HC Sareza Ostrava 0:8 (0:2, 0:4, 0:2)

Osmibrankový příděl dostal mostecký nováček v tomto ročníku I. hokejové ligy jen od lídra z Chomutova. Ostrava se tak stala druhým celkem, kterému se to povedlo.

Od úvodu utkání byli hosté o mnoho aktivnější a domácí gólman Volke se za pukem v bráně otáčel už za necelé dvě minuty. Nahozený kotouč ostravským Káňou překvapil brankáře a skončil za jeho zády. Domácí protestovali, že puk nepřešel celým objemem brankovou čáru, ale sudí trefu uznal. Most nedokázal převýšit Ostravu ani v přesilových hrách. Hosté hráli vzadu bezchybně a dokonce dokázali ve vlastním oslabení několikrát zahrozit.

Druhou branku Sareze přinesla jedenácté minutu, kdy využila přesilové hry a po skvělé kombinační akci Volkeho v brance Mostu překonal Pavelek.
Ve druhé třetině Ostrava ještě zvýšila otáčky a opět dostala matný Most pod tlak. Po pěti minutách po zahájení druhého dějství navyšoval na 3:0 pro hosty Gelačák, ve 32. minutě propálil Volkeho Klimek, branku měl ovšem na hokejce i Most, ale střela pouze orazítkovala tyč ostravského Štěpánka. Naopak hosté začali dále úřadovat . V brance Mostu vystřídal mezi tím Volkeho Radek Fiala. Ve zbývajících sedmi minutách, ale i Fiala za papírovou obranou Mostu inkasoval ještě dvakrát.

Ve 39. minutě ho překonal Zdeněk, o chvíli později v přesilové hře dával na 0:6 opět Pavelek. Třetí třetina byla pro ostravské hosty ve znamení dvou branek a dokonání debaklu. V rozmezí čtyř minut dokonali dílo Káňa a Zdeněk. Bezchybná ostravská defenzíva Most před svého brankáře moc nepouštěla a vysoký výsledek ve svůj prospěch si už pohlídala.