Tentokrát se bude snažit zvítězit v soutěži Miss Internet. „Veronika má v Miss internet poměrně velkou šanci. Tetování v tomto případě není na překážku,“ uvedla Kateřina Hamrová, ředitelka soutěží Miss Junior i Miss Internet. „Chci dokázat, že když se lidé nechávají tetovat, neubírá jim to na kráse, spíše naopak,“ řekla Deníku Veronika Kašáková. „Jsem sama zvědavá, jestli lidé budou s mým názorem souhlasit,“ dodala mladá sympatická dívka, která studuje třetím ročníkem Střední pedagogickou školu v Mostě. Jak si Veronika v soutěži povede se dozvíme v sobotu 27. října, kdy se uskuteční finále Miss Internet.

Veronika Kašáková odpovídá Deníku:

Můžete potvrdit, že jste se přihlásila do soutěže Miss Internet?

Ano, přihlásila, chtěla jsem dokázat, že kdyz se lidi nechávají tetovat neubírá to na kráse, spíše naopak, lidské tělo to zdobí, což si myslím i o mé jemné kérce, která určitě není gigantická, jak bylo řečeno. A sama jsem zvědavá, jestli lidé budou s mým nazorem souhlasit.

Očekáváte v této soutěži větší úspěch než v Miss Junior?

Nedokážu řict… chvíli jsem váhala, jestli to mám vůbec zkusit. Společně s Miss Inetrnet jsem se pustila ještě do jedné souteži na radiu Agara a na tu se teď soustředím a nabírám nové zkušenosti. Miss Internet nechám mému štěstí, jak s ním naloží, jelikož když se člověk do toho pustí po hlavě většinou jsou před ním velké překážky a já je zdolala na Miss Junior a když jsem byla už u svého cíle, zkazilo se to a mně to poznamenalo. Člověk má bojovat, ale nejsem typ, že bych šla přes mrtvoly. Jen vím, že do všeho dávám maximum.


Máte již určité zkušenosti z Miss Junior, myslíte, že vám v Miss Internet pomohou?

Už jsem obdržela jednu takovou zpravu, že mám stále jejich sympatie, což mě velice potěšilo a byla jsem za to moc vděčná. Jsem ráda, že mě neodsoudili jako člověka, jelikož jsem tam se všemi velmi dobře vycházela. Jen se to prostě pokazilo, ale já se řídím příslovím ,,všechno špatné je k něčemu dobré" . Takže uvidíme, jaké mi teď osud postaví překážky.

Kateřina Hamrová:

Mám upřímnou radost. Veronika má totiž vMiss Internet poměrně velkou šanci! Hledáme podnikavou dívku či ženu. Hledáme mozek spěti P! Tetování vtomto případě není na překážku. Vítězka musí být všestranná, sympatická inteligentní a sečtělá! Žádnou promenádu vplavkách nečekejte!