Na diváky v něm čeká bohatý program zahrnující například vystoupení sibiřských tygrů, pum jezdících na koních nebo čtyřmetrovou kostru tančící rap. „Máme program plný unikátů. Tady se nám neopakují vystoupení jaké má každý cirkus v republice. Ostatní cirkusy předvádějí stále to samé. Pudlíky a kozičky. Ale pumy, sibiřské tygry, krokodýly, hady a artisty z Mongolska, kteří vyhráli Zlatého klauna v Monte Carlu, to tady nemá nikdo. To, co uvidíte tady, neuvidíte nikde jinde. Devadesát procent vystoupení jsou originály,“ řekl principál cirkusu JO–JOO Jaromír Joo.


Cirkus se kromě exotických zvířat může pochlubit další zvláštností, kterou je vystoupení vycvičených dalmatinů.
„Dalmatin dělá jen to, co ho baví. Pokud není veselý a nadšený, tak ho nikdo nedonutí udělat to, co nechce. Trénink s nimi může proběhnout jen jednou a krátce,“ dodal Joo.


Práce v cirkuse není jen zábava, ale také těžká práce. Navíc Česká republika prý stále patří mezi země, které mají vůči cirkusům předsudky. „V České republice je slovo cirkus synonymem pro bordel, ale v cirkuse musí panovat perfektní organizace a řád. Je to taková malá pojízdná vesnice, která jezdí ze dne na den z města do města a musí se přestěhovat celá včetně eletriky, vody, zvířat a dalších věcí. Jezdíme do ciziny, kde si vždy spravím chuť, protože tam neexistuje taková byrokracie a předsudky, jako tady v republice,“ uvedl Joo.


Cirkus působil několikrát i v Las Vegas v kasinu Cirkus – Cirkus a na zimu se chystá vyrazit do Hong Kongu. JO–JOO. Předvádí pro diváky velkolepou show, proto není divu, že cirkus spolupracuje s divadly jakými jsou Husa na provázku nebo Divadlo pod Palmovkou.
Cirkus se od ostatních liší i počtem zaměstnanců. Místo obvyklých osmi až deseti zaměstnává padesát šest lidí.