Ve středu pokračuje v Týdeníku Mostecko seriál Jak jsme žili na Mostecku. Přinášíme v něm archivní snímky z obcí Mostecka, ale i z různých místních spolků a výjimečných událostí z let 1918 až 1992.  

V další části našeho seriálu z historie regionu, který najdete každou středu v Týdeníku Mostecko, se tentokrát podíváme do Litvínova. Několika fotografiemi si připomeneme, jak město v průběhu let měnilo svou tvář. Na snímku je například model dnešní Osady, který již v roce 1940 vyprojektovali Němci. Od dnešní podoby této části města se představa původních stavitelů nepatrně liší. 

Prohlédněte svá alba
Ilustrační fotoNejde nám o domy, náměstí a další „neživé“ věci. Jde nám o lidi. Každý týden se budeme věnovat jedné obci, jednomu městu, případně jedné oblasti lidského života. Fotky vás nebo fotky vašich rodičů či prarodičů, kamarádů, přátel, ať už z dovolené, ze školy, učňáku, střední, fotbalu, Sokola, pionýrského tábora, brigády, nebo jen tak z posezení v hospodě, můžete posílat na adresu mostecky@denik.cz.

K fotkám (ideálně 4 až 7, ale nevadí i méně) nezapomeňte napsat i základní informace – co nebo kdo na nich je, kdy a kde a podobně. Uveďte také jméno jejich autora či majitele, který je redakci poskytl.