Co všechno se na hipodromu změnilo za těch deset let?
Když si vzpomenu, jak vypadal hipodrom před deseti lety a jak dnes, musím přiznat, že se změnilo skoro vše. Nestálo zde téměř nic. Kompletní zařízení vzniklo právě za těch uplynulých deset let.
Můžete říci, kolik za tu dobu navštívilo Hipodrom Most diváků?
Ročně k nám zavítá přes sto tisíc diváků. A až do roku 2006 zde bylo podle našich statistik celkem 655 tisíc návštěvníků.
Můžete už do budoucna říci, co bude za dalších deset let?
Připravujeme několik plánů, vše je ovšem zatím otázkou času. Určitě chceme přistavět další sociální zařízení, prostory pro občerstvení a opravit zastřešení.
Co nabízí hipodrom návštěvníkům a soutěžícím?
Tak samozřejmě je to dostihový, parkurový sport. Jezdecká společnost, která nabízí lidem lekce jízdy na koních či možnost přihlásit se do jezdeckého klubu. Areál také nabízíme k jiným akcím, jako například firemním nebo dětským dnům a v neposlední řadě se zde konají také přespolní běhy, maratony a jiné další sportovní události.

Jak probíhaly dostihy v roce 1997 a jak dnes?
Na prvním dostihu, který se zde konal, nebyly překážky z živého plotu a další zařízení, které zde postupem času vyrostlo. Vše vypadá nyní estetičtěji a lépe.V roce 1997 byl pouze jeden dostihový závod ročně, nyní se tu koná osm dostihových závodů a dvanáct parkurových závodů ročně.