Vánoční trhy v Mostě na 1. náměstí potrvají do 23. 12. a budou denně od 10 do 18 hodin.

Podrobný program vánočních trhů:

středa 5. prosince
15:50 The F. A. C. T. – taneční skupina
16:00 –17:00 Mikuláš, čert a anděl – možnost předání doneseného balíčku dětem
17:00 –17:20 Ohnivá show

pátek 7. prosince
Předávání světla sv. Barbory
17:00 start průvodu Rozkvět – OC Central – 1. náměstí
17:25 předání světla na pódiu
18:00 Permoníček Most a Čmeláček Žatec – dětské sbory
10:00 –18:00 Komořanský sněhulák – stavba sněhuláků ze sněhu od Severočeské teplárenské

sobota 8. prosince
8:00 –12:00 III. farmářská slavnost
9:00 –11:30 Blues Gin – vánoční koledy v country
10:00 –18:00 Komořanský sněhulák
10:00 –18:00 Předvádění tradičních vánočních zvyků

neděle 9. prosince
16:00 –18:00 Christmas run
10:00 –18:00 Komořanský sněhulák

úterý 11. prosince
16:00 –16:25 Perlička – sbor 11. ZŠ
16:40 –17:15 Hambaeros – Jazz kvartet – dvě úči, basa a nezletilec vás dostanou do vánoční nálady tak trochu jinak

středa 12. prosince
15:30 –16:00 Taneční studio Kamily Hlaváčikové
16:00 –16:20 Zpívající žáci ZŠ prof. Zd. Matějčka, Most
16:25 –16:35 The F. A. C. T. – taneční skupina
16:45 –17:15 Drum Band – kapela bicích nástrojů Žatec

čtvrtek 13. prosince
15:20 –16:00 Osmička (8. ZŠ) & One (1. ZŠ)
16:00 –16:20 Demi Dance – taneční skupina
16:30 –17:00 Clavis Cordium – ženský pěvecký sbor Most

sobota 15. prosince
odpoledne Předvádění tradičních vánočních zvyků

neděle 16. prosince
17:00 –18:00 Čertovská show – průvod peklem

úterý 18. prosince
15:45 The F. A. C. T. – taneční skupina
16:00 –17:00 SVČ – vánoční pásmo zájmových kroužků
17:00 –17:45 Pěvecké oddělení ZUŠ F. L. Gassmanna

středa 19. prosince
15:30 –16:00 Taneční studio Kamily Hlaváčikové
16:20 –17:00 Sideways – vánoční písně v novém kabátě tria (kytara, cajon, zpěv)
17:00 –17:25 Korálek – sbor 11. ZŠ

pátek 21. prosince
16:00 –16:30 Příběh z Vánočního nebe – adventní pouliční divadlo
16:50 –17:35 Blues Gin – vánoční koledy v country

sobota 22. prosince
odpoledne Předvádění tradičních vánočních zvyků

neděle 23. prosince
15:00 –15:45 Muser Tic Tok YouTube show – Mína, Naty Hrychová, Adam, Nela Kajlová
16:00 –16:40 Martin Rufer Quartet – vánoční hity v moderním jazzovém aranžmá

pondělí 24. prosince
22:00 – 23:00 Půlnoční bohoslužba na 1. náměstí

Další doprovodný program:
Lití olova 22. – 23. 12., Předání Betlémského světla 23.12.od 16 do 18 hodin a 24.12. od 13 do 15 hodin (Junák Most)