Program události byl pestrý. Návštěvníci mohli vybírat z různých aktivit, jako byla jóga vedená Luisou Simečkovou v zahradě hradu, tetování od Lucky Criminal Tattoo a Adama Zítka, a stand-up comedy s Kantorem Ninem, který své publikum rozesmál k slzám.

Moderní taneční umění předvedl Alexandros Panayi a ohnivou show zajistila skupina Aliatrix, která byla jedním z vrcholů večera. Dalšími atrakcemi byly artistické vystoupení Cirk La Putyka, koloidní fotografie od Karla Richtera a hudební mixy od DJ Vito a Johna Sarkandera.

Charitativní událost Carpe Diem na Hněvíně přinesla organizaci Nové Háro 262 572 korun.Charitativní událost Carpe Diem na Hněvíně přinesla organizaci Nové Háro 262 572 korun.Zdroj: Se svolením Nové Háro

Všichni účinkující vystupovali buď za symbolický honorář, nebo se ho zřekli ve prospěch dobré věci. Akci podpořily mediální stanice Prima Cool a TV Óčko. Příští ročník akce je předběžně naplánován na  14. června a organizátoři doufají, že se opět setkají s tak pozitivním ohlasem.

Mohlo by vás zajímat: Hrad Hněvín v novém: Mladistvá energie v srdci novogotiky sklidila cenu

Zdroj: Touch Branding