Nehoda u radnice se stala v pondělí 1. prosince v 16 hodin. Policie o ní informovala v úterý.  

Školák přecházel vozovku na přechodu pro chodce v ulici Budovatelů od obchodního domu Central směrem k Čedoku. Na silnici jel ve směru od Rozkvětu k Prioru řidič vozidla bílé barvy a v levém jízdním pruhu nedal chodci přednost a narazil do něj.

„Řidič se dnes policii sám přihlásil. Policie přesto žádá případné svědky, kteří nehodu viděli a mohli by k ní poskytnout jakoukoliv informaci, aby se ozvali na linku 158 nebo na telefonním čísle 606 808 819,“ sdělila v úterý odpoledne policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Cyklista spadl, řidič odjel, aniž by zastavil

Dopravní policie hledá také svědky dopravní nehody, ke které došlo ve čtvrtek 20. listopadu v 16.40 hodin. Nezjištěný řidič jel po silnici III. třídy ve směru od Braňan na Most a za odbočkou na Rudolice při objíždění cyklisty o něj zavadil zpětným zrcátkem a z místa odjel neznámo kam. Cyklista při střetu spadl na vozovku a utrpěl zranění, se kterým vyhledal lékařské ošetření. Policie se obrací na svědky, kteří mohou policistům podat informaci k nehodě, aby zavolali na linku tísňového volání 158 nebo přímo dopravní policii na číslo 606 808 819.

Případ školačky

Mostecká policie stále pátrá po neznámém řidiči, který v neděli 23. listopadu v 18. hodin na ulici Pionýrů v Mostě u bloku 325 zranil při nehodě školačku a z místa nehody ujel.

Řidič dosud nezjištěného vozidla jel před nehodou ve směru od ulice Budovatelů po ulici Pionýrů, kde na vyznačeném přechodu pro chodce nedal přednost žákyni druhého stupně základní školy a do děvčete narazil. Dívka byla převezena sanitou do nemocnice. "Vozidlo nezastavilo a pokračovalo v jízdě směrem k ulici Žatecká," informovala tehdy policejní mluvčí. Policie stále hledá svědky této nehody. Ti mohou zavolat na linku 158 nebo na telefon 606 808 819.

Zranění dívky bylo po nehodě klasifikováno jako lehké. Řidiči, který z místa nehody ujel bez poskytnutí první pomoci, může hrozit i vězení.