Vernisáž fotografií proběhne 9. ledna v 17:00 hodin. Výstava potrvá do února 2024.

"Luboš Dvořák (1959) se fotografováním živí od roku 1990, ale jako fotograf fungoval už v první třídě na 7. ZDŠ. Poté na „gymplu“, „pajďáku“, vojně i na učilišti, kde chvíli učil. Vedle zakázek ale neustále fotil „lidi v akci“ a nejvíc ho baví „veškeré dění ze života“. Má rád nadsázku a jemnou ironii, jak se přesvědčíme na pečlivě vybraném výstavním souboru fotek z všelijakých mosteckých slavností z let 1983-2023," píše v pozvánce na výstavu na webových stránkách Městské divadlo v Mostě. 

Akci pořádá výstavní síň Zlatá trojka a Městské divadlo v Mostě. Výstava potrvá do 29. února. Lidé si budou moci prohlédnout expozici při představeních, nebo na vyžádání. Vstup bude volný.

Poznáte jednu z nejoblíbenějších lesních stezek, která spojuje dvě města na Mostecku?
FOTOHÁDANKA z Mostecka: Poznáte oblíbenou stezku? Lemuje krušnohorský kaňon

V úterý 9. ledna bude v Mostě víc společenských akcí. Česká křesťanská akademie ve spolupráci s Oblastním muzeem a galerií v Mostě připravila veřejnou přednášku filozofa a pedagoga Daniela Kroupy s názvem Nový světový řád?, která začne v muzeu v 17.30 hodin. Vstup na přednášku je zdarma.Ve stejný den v 18 hodin začne v sále Základní umělecké školy F. L. Gassmanna Tříkrálový koncert, pořádaný společně s Charitou Most. Vystoupí žáci a pedagogové školy.