Zraněný opilec napadl strážníky
Ke rvačce na chodbě domu v ulici Gluckova přivolali strážníky občané. Na místě městští policisté nejprve slyšeli veliký hluk. Chodbou se proti nim vzápětí vyřítil zkrvavený muž a napadl je. Strážníci útočníka přemohli a nasadili mu pouta. Poté zjistili, že opilec napadl svou přítelkyni i sousedku. Zranění si způsobil sám, když rozbíjel skleněné výplně dveří. Agresivního muže strážníci doprovodili do mostecké nemocnice k ošetření. Pak byl předán Policii ČR.

Muž se vloupal do bývalé herny
Občané ohlásili strážníkům, že do bývalé herny v Jiráskově ulici vlezl otevřeným oknem muž. Strážníci na místě zjistili otevřené okno jinak zajištěného objektu. Uvnitř zastihli muže, který se do objektu vloupal. Nasadili mu pouta a přivolali Policii ČR.

Alkohol v krvi neměl, trávu ano
Podezřelé skupiny mladých lidí, kteří stáli u zaparkovaného vozidla, popíjeli alkohol a kouřili, si všimla hlídka městské policie. Strážníci se proto rozhodli osoby zkontrolovat. Skupinka se ale mezitím rozešla, dva muži nastoupili do auta a rozjeli se. Protože měli strážníci podezření, že řidič pil alkohol, vozidlo zastavili. Řidiči byl proveden test na alkohol s negativním výsledkem. Pozitivní měl ale test na návykové látky, a to na marihuanu. Muž byl předán Policie ČR.

zdroj: Městská policie Litvínov