Zapálil dva kontejnery a osobní automobil. Od požárů zahořely další kontejnery a také dvě další zaparkovaná vozidla. Škoda se vyšplhala na částku 56 tisíc korun. Na objasnění případů pracovali policisté obvodního oddělení Most Zahradní a Most.

První kontejner zapálil výtečník v únoru, oheň poškodil další vedlejší nádobu na odpad. V březnu v noci opět založil oheň v kontejneru z plastu a plameny poškodily i vedlejší popelnici.

Naposledy žhář udeřil v dubnu, kdy zapálil osobní auto jako dílo msty. Policie mladíka zadržela. Vyšetřování obviněného je nyní vedeno na svobodě.

Dva přechody pro chodce v mostecké ulici ČSA u gymnázia patří mezi nejobávanější ve městě. Jezdí tu hodně aut. V pondělí 18. května dopoledne přejelo přes zebry každé tři sekundy jedno auto.
Přechody v Mostě jsou rizikové

Anketa Deníku: Češi v pohybu
Kvůli mezinárodní situaci letošní prázdniny strávíme převážně v Česku. Deník se rozhodl zjistit, jak chcete letošní dovolenou strávit právě vy a vaši blízcí. Do speciální ankety se zapojily již stovky čtenářů. Zúčastněte se také a pomozte nám zjistit, jak bude léto v Česku vypadat. Stačí do 20. května 2020 vyplnit anonymní formulář, který najdete na adrese www.cesivpohybu.cz.