Tragédie se stala v jednom z litvínovských panelových domů. „Soudní lékař, který na místě tělo ženy prohlédl, se k příčině smrti nedokázal přesně vyjádřit. Nařízena proto byla soudní pitva, která by nám měla dát odpověď na otázku, jak zesnulá zemřela,“ řekl v úterý odpoledne šéf mosteckých kriminalistů Jiří Volprecht, který byl osobně přítomen na místě činu. Upřesnil, že zesnulá žena měla na sobě sice zranění, ta podle něj ale mohla pocházet od čehokoliv. Pitva by se měla uskutečnit ve středu.

Proč mladá žena umřela, v úterý nevěděla ani její rodina. Sestra a matka zesnulé stály dopoledne bezradně před domem, kde jejich příbuzná bydlela, a plakaly. „Je to hrozný. Vůbec nic nevíme. Policie nám jen sdělila, že je mrtvá a musíme počkat na pitvu,“ řekly Deníku zdrcené ženy.

V souvislosti se záhadnou smrtí mladé ženy se vyrojily fámy, že se jedná o vraždu a kriminalisté už zadrželi pachatele. Policie to však nepotvrdila. „Policie v souvislosti s tímto případem nezadržela žádnou podezřelou osobu, pouze vyslýchá bývalého přítele ženy,“ řekla mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.