Policie v Mostě v těchto dnech uzavírá případ, kdy se ke smůle mladé Mostečanky z její známosti nalezené na síti nevyklubal spolehlivý partner na celý život, ale obyčejný zloděj

Žena se s mužem potkala na internetové seznamce Badoo.cz. Nějakou dobu si dopisovali. Poté se vzájemně začali navštěvovat. „Nový známý se zpočátku jevil dobře. Když bylo něco potřeba zařídit, byl ochotný a neměl s tím žádný problém,“ řekla mluvčí mostecké policie Alena Bartošová. Konkrétně se jednalo o zajištění připojení k plynoměru a následnému údajnému zaplacení penále. Důvěřivá Mostečanka ochotně své nové známosti poskytla na tyto výdaje nutné finanční prostředky. Byla přesvědčena, že peníze putovaly tam, kam měly, až do té doby, než se jí začaly ztrácet bankovky z bytu.

„Na to konto pojala podezření a ověřila si, zda má zařízené věci, které si vzal na starost její přítel. Dočkala se ale jen hořkého zklamání,“ doplnila Bartošová.

Celý případ nakonec skončil na policii. Kriminalisté 36letého muže následně obvinili z krádeže. Celkem měl ženě způsobit škodu za 7800 korun. Na šikmou plochu se dotyčný nedostal poprvé. V posledních třech letech byl za majetkovou kriminalitu již odsouzen.