Kriminalisté vyšetřují napadení, ke kterému došlo v pondělí 3. června kolem 18.50 hodin v Mostě poblíž křižovatky ulic Obránců míru a 1. máje. Podezřelý muž tam brutálně napadl jiného muže, kterého bil pěstmi a kopal do něj. Podle policie v útoku pokračoval, i když mlácená oběť spadla na zem.

Agresor sice z místa odešel, ale v útoku pokračoval jeho komplic. „Když chtěl poškozený z místa činu utéct, srazil ho první útočník osobním autem značky Peugeot 308 černé barvy. Napadený muž utrpěl velmi vážná zranění, která si vyžádala hospitalizaci v nemocnici,“ oznámil policejní mluvčí Daniel Vítek. Pachatele už policisté zadrželi.

Podle kriminalistů z dosavadního šetření vyplývá, že se v době napadení na místě činu nacházeli další lidé, kteří měli na pachatele křičet, aby s útokem přestali.

V zájmu řádného objasnění případu žádají kriminalisté očité svědky napadení, aby poskytli výpověď k průběhu útoku a kontaktovali linku 158. Přivítají také jakékoliv kamerové záznamy, na kterých je zachycen průběh napadení, byť i částečný. I v tomto případě mají svědci volat linku 158.

Proč došlo k napadení, není známo.