K poškození majetku došlo v mostecké ulici F. Malíka, kde žena pustila bývalého přítele do svého bytu. Muž jí poškodil zařízení domácnosti včetně elektroniky a odešel neznámo kam. Žena sdělila strážníkům totožnost podezřelého a popis jeho oblečení. Před restaurací Konírna v ul. Ševčíka si strážníci všimli muže, který odpovídal uvedenému popisu. Následně si muže na místě převzala hlídka Policie ČR k dalšímu šetření.

Ilustrační foto
Lupič přepadl dítě v Litvínově, kriminalisté hledají svědky

V ul. Javorová mělo dojít v jednom z bytů k fyzickému napadení mezi otcem a synem. Po příjezdu hlídky městské policie si otec, který událost nahlásil na linku 156, celou věc rozmyslel a nic hlásit nechtěl. Přesto byl následně ze strany strážníků poučen o možnosti podat trestní oznámení na Policii ČR.

K dalšímu fyzickému napadení v rodině mělo dojít v ulici F. Malíka mezi dcerou a matkou. Matka sdělila strážníkům, že má doma dceru, která ji slovně uráží a vyhrožuje jí fyzickým napadením. Dále uvedla, že jí bylo okresním soudem vydáno předběžné opatření o zákazu vstupu do uvedeného bytu. Proto byla přivolána hlídka Policie ČR, která si událost převzala.

Pacient poškodil skleněné výplně okna

Do nemocnice na oddělení chirurgie byla vyslána hlídka městské policie kvůli agresivně se chovajícímu pacientovi, který poškodil skleněnou výplň okna a okenní parapet. Po zklidnění pacienta strážníky a podání léků od lékaře byla tato událost předána Policii ČR.

Záchranářský vrtulník přistál dnes dopoledne u plaveckého bazénu. Dopravu kontrolovala městská policie.
U plaveckého bazénu přistál vrtulník, přiletěl pro zraněné dítě