Policista, který do Chánova šel ze zatím z neznámých důvodů sám, skončil v mostecké nemocnici s těžkým zraněním. Celý panelový dům, kde k incidentu došlo, posléze uzavřely hlídky státní i městské policie a nikoho nepouštěly ven ani dovnitř domu.

Šetření celého případu přihlížely desítky tamních obyvatel. Policisté do pátrání po útočníkovi nasadili i psovody, kteří s baterkami v rukou prohledávali i okolní panelové domy.

Práci jim komplikovala tma a fakt, že sídliště je jen málo osvětlené. Pouliční lampy tam jsou totiž většinou rozbité. Policisté na místě odmítli sdělil jakékoliv bližší informace s ohledem na právě probíhající vyšetřování. Neupřesnili ani to, jestli byl útočník sám, nebo měl komplice.

Jestli se jim podařilo pachatele útoku na policistu dopadnout, zatím kriminalisté mlčí a na celý případ uvalili informační embargo. Podle nejnovějších informací se událost odehrála v bloku č.1 na chodbě domu, kdy policistu ve tmě napadl neznámý útočník. Policista měl po útoku podle dalšího svědectví propadnout schodištěm bez zábradlí. Případ nadále sledujeme a průběžně budeme informace upřesňovat.