„Ze Seatu Toleda si koncem léta odnesl autorádio, sluneční brýle a nářadí, vše za 1600 korun. Koncem devátého měsíce vlezl do Felicie a odcházel s autorádiem, modelem letadla a hrací sadou Petangue – v celkové hodnotě 5 tisíc. V polovině října řádil v ulici SNP, a hlavně ve voze Iveco. Ukradl dvě navigace, brýle a přenosný DVD přehrávač. O několik dní později si ve Skupově ulici vyhlédl vozidlo Renault Thalie, ze kterého si odnesl autorádio v hodnotě dvou tisíc. Koncem měsíce kradl ve Favoritu, zaparkovaném v ulici Pionýrů. Poškozený přišel o rádio a flash disk, vše za 1100 korun. Poslední štací měl na parkovišti v ulici SNP u Felicie. Díky němu z ní zmizely kabely, zimní bunda a subwoofer za 1300 korun,“ uvedla Alena Bartošová z mostecké policie.

Mladý Mostečan se tím dopustil krádeže vloupáním. Do střetu se zákonem se nedostal poprvé. Podle Bartošové loni si kvůli zlodějinám vyslechl rozsudek u okresního soudu. Kriminalisté tuší, že mladý zlodějíček má na svědomí ještě mnohem víc hříchů. Jejich mínění potvrzuje provedená domovní prohlídka. V pachatelově bytě byly nalezeny věci, které s největší pravděpodobností pocházejí z trestné činnosti. Policisté ale u všech neznají původ.

Bartošová vybízí občany, kteří policii nenahlásili vykradení auta v průběhu tohoto roku a poznali na fotografii svůj majetek, nechť se s nimi zkontaktují na telefonním čísle 974 438 440, v případě nepřítomnosti je možné volat na linku 158.