Mostecká kriminální služba oba pachatele zadržela již druhý den, i když z místa loupeže ihned zmizeli. Muži ve věku 19 let seděli jako hosté v herně. Přivolali si ke svému stolu obsluhujícího muže a chtěli po něm peníze z kasy. "Aby potvrdili, že svůj požadavek myslí vážně, vytáhl jeden z nich revolver a ten přiložil ke spánku poškozeného. Tomu se nakonec podařilo z herny utéci, jeden z dvojice mladíků ho neúspěšně pronásledoval a pak se do herny vrátil. Se svým požadavkem o peníze se obrátili na druhého muže z obsluhy. U barového pultu na něj namířili zbraň a po pohrůžkou násilí ho donutili k vydání finanční hotovosti a mobilů," popsala případ Ludmila Světláková, mluvčí mostecké policie.

Pachatelé pak svoji oběť vyvlekli ven před hernu, kde muže zkopali, šlápli mu do obličeje a nakonec na něj z bezprostřední blízkosti vystřelili. Muž byl se zraněním převezen do nemocnice. Agresoři pak z místa i s lupem utekli.

"Policie druhý den po činu oba muže zadržela a zajistila i zbraň. Tou byla plynová pistole. Policejní komisař po obvinění podal podnět na uvalení vazby, kam byli oba nakonec policií eskortováni," dodala Světláková.

Zranění poškozeného zatím nebylo přesně kvalifikováno a policie nevylučuje rozšíření trestního stíhání. Způsobená škoda byla odhadnuta na částku 27 tisíc korun.