Projíždějící hlídka městské policie na křižovatce v ulici J. Skupy spatřila ležícího muže, který se rozhodl spáchat sebevraždu, protože mu je manželka nevěrná. Sedmadvacetiletý muž jevil známky požití alkoholu či jiné návykové látky. „Muž skončil na psychiatrickém oddělní nemocnice,“ uvedla mluvčí strážníků Ilona Kozlová.

Plivl na ženu a skončil na psychiatrii

Na linku 156 zavolala žena, že na ni u bloku 384 plivl procházející muž, se kterým jela v tramvaji k bloku 100, kde společně vystoupili. Muž odešel směrem k ulici Mozarta, kde byl zastaven hlídkou městské policie a podroben kontrole. "Jelikož se jedná o muže, který svým jednáním často obtěžuje kolemjdoucí, byl sanitkou převezen do nemocnice na psychiatrické oddělení," sdělila mluvčí. 

Hledaní

Na základě získaných poznatků, že se celostátně hledaná žena pohybuje v ulici Kamenná, prováděla hlídka městské policie v místě šetření. Třicetiletá celostátně hledaná žena se soudním příkazem k zatčení byla na místě hlídkou městské policie zadržena a předána Policii ČR.

U bloku 505 byl hlídkou městské policie spatřen a následně zadržen 28letý muž, o kterém věděla, že je na seznamu hledaných osob.

Při běžné kontrolní činnosti v ulici U Stadionu strážníci městské policie zadrželi muže, o kterém věděli, že se nachází v celostátním pátrání.

Čtyřiapadesátiletý celostátně hledaný muž byl hlídkou městské policie zadržen u bloku 382.

„Zadržené osoby byly po provedených bezpečnostních kontrolách, zda u sebe nemají zbraň, předány na příslušná oddělení Policie ČR,“ dodala mluvčí strážníků v tiskové zprávě.