Šlo o letos zatím poslední případ sebevržady. Muž, který měl u sobě v době spáchání sebevražedného činu pouze doklady a tiket od loterie měl podle svých přátel velké dluhy. Jeho žena se s ním rozešla právě kvůli tomu, že rád sázel. Muž po sobě zanechal malého synka. Oběšeného muže v podvečer nalezla pejskařka, která šla venčit svého psa. Šokovaná žena posléze přivolala záchrannou službu a policii. Lékař buhužel mohl už konstatovat jen smrt.

Tragická série sebevražd tak bohužel pokračuje. Od letošného roku jde už o sedmý případ sebevražedného skoncování se životem a jeden pokus o sebevraždu na Mostecku. Kriminalisté vyjížděli například k rodinnému domu v Litvínově. Tam byla nalezena oběšená žena ve středních letech bez známek života.

Na mosteckém sídlišti zemřela po pádu z okna paneláku třiatřicetiletá maminka. Žena po sobě zanechala malou dcerku a přítele.

Se životem skončil dvaašedesátiletý muž v jednom z panelových domů v Janově. Oběsil se na chodbě. Přivolaný lékař na místě už mohl jen konstatovat smrt.

Stejně tak se usmrtil i muž ve středním věku v ulici Dobnera v Mostě. V bytě jej našel jeho kamarád. I přes okamžitou pomoc se již jeho život nepodařilo zachránit.

V pátek poté policie nalezla tělo mrtvého staršího muže v Chánově. Ten údajně vyskočil z okna bytu šestého patra panelového domu.
Právě v Chánově v lednu měl být objeben i oběšený muž na chodbě domu.

„V loňském roce jsme vyšetřovali devatenáct sebevražd," řekla mluvčí mosteckých policistů Ludmila Světláková. Z celkového počtu za loňský rok šlo o čtyři ženy a patnáct mužů.