Dva muži ve věku 20 a 21 let, oba z Mostu, přišli do herny po čtvrté hodině ráno. Chvíli tam pobyli a poté odešli. Po několika minutách se do herny vrátili. Jeden předstíral zájem o výherní automaty a druhý přišel k pultu. Se zbraní v ruce pak namířil na barmanku, které oznámil, že jde o loupež a požádal o peníze.

Muž byl s množstvím peněz nespokojen a ženě opětovně zbraní pohrozil, aby mu vydala větší obnos. Poté z herny odešli a barmanku s jedním hostem uvnitř herny uzamkli. O peníze se pak rozdělili s třetím komplicem, který na ně čekal venku v autě a půjčil jim svoji pistoli. Tu policie již nezajistila, dle pachatelů šlo o plynovou pistoli. Uloupené peníze si pak rozdělili.

Ke zranění osob nedošlo. Poškozený majitel vyčíslil škodu na částku 20 tisíc korun. Policie tento týden trojici pachatelů zadržela a obvinila z trestného činu loupeže a podala podnět na uvalení vazby. Pachatelé byli ze zadržení propuštěni a jsou stíháni na svobodě. Peníze kriminalisté již nezajistili. Ty obvinění stačili utratit.

(ls)