Prodavačka přišla o peněženku i o zboží
Neznámý pachatel kradl v jedné mostecké prodejně. Využil nestřeženého okamžiku a z regálů odcizil různé drogistické zboží. Odcizil i peněženku z kabelky prodavačky. Poškozená vyčíslila škodu na částku 5 000 korun a odcizení věcí oznámila mostecké policii, která se nyní případem zabývá.

Vykradl pět chatek, nářadí zpeněžil
Pět vykradených zahradních chatek má mít na svědomí 25letý muž z Mostu. V jedné obci na Mostecku vnikl v dubnu v různých dnech do zahrádek a maringotky. Krást chodil v nočních hodinách, překonával ploty i zamčené chatky. Z nich odnášel různé nářadí, kabely, zahradní hadice, hodila se mu kytara a dýmky, vzal i dětskou kuličkovou pistoli a vodovky. Poškození zahrádkáři vyčíslili škody na celkovou částku 43 tisíc korun. Odcizené věci mladý muž rozprodal a peníze utratil. Vyšetřovatel Mostečana obvinil z trestného činu krádeže vloupáním a porušování domovní svobody. Obviněný je stíhán na svobodě.

Ženě zmizely peníze, policie podezírá přítele
Mostecká policie sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu krádeže 55letému muži z Mostu. Podle policistů měl muž minulý měsíc odcizit v bytě své přítelkyně, kde se občas zdržoval, finanční hotovost ve výši 13 tisíc korun. Ke krádeži mělo dojít v době, kdy v bytě byl muž sám a peníze, které měla žena schované, měl najít a odcizit. Odcizené peníze nebyly zajištěny.

Nejprve si povídali, pak muž ženu napadl fyzicky
Policie v Obrnicích sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu výtržnictví 54letému muži z okresu Most. Ten měl dle policistů fyzicky napadnout koncem května 53letou ženu z Ústí nad Labem. K útoku došlo v ubytovacím zařízení v obci na Mostecku. Poškozená na místě veřejně přístupném v ubytovně seděla spolu s dalšími osobami, když tam zavítal podezřelý. Rozhovor se však náhle změnil v slovní spor, který muž završil kopanci. Ženu nejprve udeřil do obličeje a poté co upadla na zem, opakovaně do ní kopal. Pak odešel. Napadená byla převezena do nemocnice k ošetření. Utrpěla pohmožděniny na těle a obličeji.

Zdroj: Ludmila Světláková, mluvčí Policie ČR Most